Cenny punkt piłkarzy Energii Kozienice w meczu z Pogonią

/W.Ł./
Piłkarze Energii Kozienice zdobyli w Grodzisku Mazowieckim jeden punkt.
Piłkarze Energii Kozienice zdobyli w Grodzisku Mazowieckim jeden punkt. Włodzimierz Łyżwa
W meczu drugiej kolejki piłkarskiej trzeciej ligi, Pogoń Grodzisk Mazowiecki zremisowała 2:2 z Energią Kozienice.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Energia Kozienice 2:2 (1:1), Tataj 22, 87 - Michalski 35, Putin 90.

Energia: Piaseczny - Szary, Walasek, Janiszewski, Mortka (79 Serodziński) - Stanisławski (85 Bojek), Michalski, Putin, Kołodziejczyk, K. Nowocień (81 Siwak) - Ciupiński (77 Stróżka).

Piłkarze Energii, podopieczni trenerów Pawła Potenta i Marka Furgi w pełni zasłużyli na jeden punkt, który zdobyli po dobrym meczu z Pogonią w Grodzisku Mazowieckim.

W 22 minucie strzałem z półwoleja naszego bramkarza pokonał Maciej Tataj. W 35 minucie strzałem z 25 metrów bramkarza gospodarzy pokonał Bartłomiej Michalski.
Sporo emocji było w samej końcówce meczu, kiedy padły dwie bramki. W 87 minucie ponownie Maciej Tataj strzelił gola dla Pogoni. - Gramy, gramy, to jeszcze nie koniec meczu - krzyczał z ławki trenerskiej Paweł Potent. W 90 minucie strzałem z narożnika pola karnego piłkę do bramki Michała Brudnickiego wpakował Wiktor Putin.