sportowy24
    Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów. Mecz...

Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów. Mecz sparingowy w ramach Lubelskie Cup [WYNIK AKTUALIZOWANY]

Najnowsza -

Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów. Mecz sparingowy w ramach Lubelskie Cup - Lublin. ©Michał Nowak

Cerrad Czarni Radom w czwartkowe popołudnie w Lublinie w ramach Lubelskie Cup mierzą się z Asseco Resovią Rzeszów. Podajemy na bieżąco wynik spotkania.

• To wszystko na dziś, dziękuję za uwagę, do widzenia.

• CERRAD CZARNI RADOM - ASSECO RESOVIA RZESZÓW 3:1 (25:17, 19:25, 25:19, 25:16)

• 25:16 Kwasowski skutecznie atakuje, zdobywa punkt i kończy to spotkanie. Cerrad Czarni Radom wygrywają 3:1!

• 24:16 - Buszek z drugiej linii

• Perłowski psuje zagrywkę i meczball dla radomian - 24:15

• Kwasowski po bloku - 23:13

• IV SET - 22:13. Mika na boisku na pozycji libero po stronie Asseco Resovii

• Kolejny skuteczny atak radomian i mamy już 21:12

• Mecz jeszcze się nie zakończył, a my już mamy dla Was obszerną galerię zdjęć z tego spotkania! Zajrzyjcie pod link poniżej.