Cerrad Enea Czarni Radom w poniedzialkowy przegrali z Projektem Warszawa. Zobacz zdjęcia

Sylwester Szymczak
Fragment meczu Czarni - Projekt
Fragment meczu Czarni - Projekt Sylwester Szymczak
W poniedziałkowy wieczór, w meczu Plus Ligi, siatkarze Cerrad Enei Czarnych Radom zmierzyli się z Projektem Warszawa. Niestety po słabym i szybkim meczu goście wygrali 3:0.

Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa 0:3 (18:25, 18:25, 18:25)

Czarni: Nowak, Schulz 10, Rusin 4, Firszt 9, Tammemaa 4, Lemański 9, Masłowski (libero) oraz West, Borges 1.
Projekt: Firlej 2, Weber 14, Tillie 7, Szalpuk 11, Kowalczyk 2, Semeniuk 5, Wojtaszek (libero) oraz Grobelny 4, Kowalczyk 2.
Sędziowie: Mariusz Gadzina i Damian Lic.
MVP: Jan Firlej (Projekt)

Po 16 porażkach z rzędu w hali Radomskiego Centrum Sportu, wielu kibiców liczyło, że może właśnie w poniedziałek uda się przełamać. Niestety w pierwszych dwóch setach radomska drużyna grała bardzo przeciętnie. Była długimi momentami bezradna w stosunku do bloków i ataków rywala. Niestety wszystkie sety wyglądały podobnie i wszystkie przegrane zostały w takim samym stosunku 18:25.

To już ponad 100 dni od ostatniej wygranej Czarnych w lidze. Zespół próbuje, czasem się stara, ale punktów nie ma.
W następnej kolejce, 5 lutego, Czarni zagrają w Krakowie z Barkom Każany Lwów.