Cezary Kosiński nie chciał się żenić póki nie spotkał Anny

  Cezary Kosiński nie chciał się żenić póki nie spotkał Anny

  Karol BOROWY

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Cezary Kosiński z żoną Anną

  Cezary Kosiński z żoną Anną ©Oko Cyklopa

  - Kiedy spotkałem Annę, od razu poczułem, że chcę z nią spędzić resztę życia - mówi aktor Cezary Kosiński.
  Cezary Kosiński z żoną Anną

  Cezary Kosiński z żoną Anną ©Oko Cyklopa


  Kiedy Cezary Kosiński, czyli Komornik z serialu "Baron24", był młodym chłopakiem, myślał, że nigdy się nie zakocha, bo jest po prostu skazany na samotność. Dopiero, gdy poznał swą przyszłą żonę Annę, zrozumiał, iż tylko będąc w związku, może doświadczyć pełni życia...

  - Kiedy spotkałem Annę, od razu poczułem, że chcę z nią spędzić resztę życia, mieć z nią dzieci, zestarzeć się u jej boku - wyznał Cezary Kosiński.

  Wcześniej wydawało mu się, że zawsze będzie oddanym sztuce samotnikiem bez domu, bez rodziny, skazanym tylko na przelotne związki.

  - Nie zamierzałem mieć dzieci, bo nie zamierzałem wiązać się z żadną kobietą na stałe - mówi serialowy Komornik z "Barona24".

  Dzień, w którym Cezary Kosiński po raz pierwszy spotkał swą przyszłą żonę, okazał się dla niego przełomowy. Żartuje, że pod wpływem Anny w jednej chwili zmienił się z pragnącego spokoju samotnika w mężczyznę marzącego o byciu mężem i ojcem.

  - Poznaliśmy się w kawiarni Marcinek na Podwalu w Warszawie. Zaczęliśmy rozmawiać, umówiliśmy się na kolejne spotkanie, potem na następne... Byliśmy razem przez kilka miesięcy, rozstaliśmy się na rok, zeszliśmy ponownie i tak już zostało - opowiada Cezary Kosiński.

  Aktor i jego ukochana długo nie chcieli zalegalizować swojego związku. Nawet narodziny 13-letniej dziś córki Julii nie przekonały ich, że warto złożyć sobie małżeńską przysięgę. Dopiero gdy na świecie pojawił się ich syn Kostek (dziś ma 9 lat), uznali, iż powinni jednak stanąć na ślubnym kobiercu.

  - Dla dobra moich dzieci gotowy jestem zrobić wszystko - twierdzi Cezary Kosiński.

  - Zapewne jako ojciec popełniam mnóstwo błędów. Rozpieszczam Julkę i Kostka, często łapię się na tym, że jestem wobec nich za miękki. Ale być może za bardzo po prostu chcę im dać to, czego sam jako dziecko nie dostawałem... - mówi.

  Wkrótce minie 15 lat od chwili, kiedy Anna i Cezary Kosińscy są parą. Oboje wierzą, że połączyło ich przeznaczenie i że zawsze będą ze sobą szczęśliwi.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy:

  Wideo