Czarni Radom wygrywają w Siedlcach

/sid/
Czarni Radom pokonali 3:0 KPS Jadar Siedlce
Czarni Radom pokonali 3:0 KPS Jadar Siedlce T. Klocek
Siatkarze Czarnych Radom wygrali 3:0 spotkanie 16. kolejki pierwszej ligi mężczyzn z Jadarem Siedlce. Radomianie tracą do lidera, BBTS Bielsko-Biała jeden punkt.

Wyżej notowani w tabeli pierwszej ligi Czarni w pierwszych dwóch setach wygrali pewnie, w drugiej odsłonie wręcz deklasując rywali. Najbardziej wyrównany i zacięty przebieg miał trzeci set. Ostatecznie, walkę na przewagi wygrali Czarni a decydujący punkt zdobył blokiem Bartłomiej Neroj.

Lider, BBTS Bielsko-Biała pokonali 3:2 Kęczanina Kęty. Dzięki temu przewaga bielszczan, nad drugimi w tabeli Czarnymi zmalała do jednego punktu.

KPS Jadar Siedlce - Czarni Radom 0:3 (18:25, 14:25, 30:32),
Czarni: Neroj, Wachnik, Radomski, Gałązka, Kałasz, Prygiel - Filipowicz (libero), Pszenny (libero) oraz Kocik, Gonciarz, Ferek, Grzechnik.