Czwarta liga. Enea Energia Kozienice przegrała 0:1 z Mazurem Karczew

Włodzimierz Łyżwa
Piłkarze Kozienic przegrali bardzo ważny mecz w walce o utrzymanie się w czwartej lidze. Włodzimierz Łyżwa
W meczu czwartej ligi mazowieckiej, Enea Energia Kozienice przegrała bardzo ważny mecz w walce o utrzymanie z Mazurem Karczew 0:1.

Enea Energia Kozienice - Mazur Karczew 0:1 (0:1)
Bramka: 0:1 Adam Chojecki 43,
Enea Energia: Majos - Dokukin, Janiszewski, Wołczyński (87 Lament), Nowosadko, Więcek, Śliwiński (66 Walisiewicz), Czerwiński (46 Hlushchuk), Książek (60 Kołodziejczyk), Kucharczyk (73 Skowroński), Nowak.

Po dwóch wygranych meczach przez podopiecznych trenera Pawła Rajna, przyszedł mecz prawdy z Mazurem Karczew na wagę utrzymania się w czwartej lidze. Przed tym meczem do bezpiecznego miejsca dającego utrzymanie, kozieniczanie tracili cztery punkty. Dziewiąte miejsce zajmował właśnie Mazur. Po tym meczu strata już wynosi siedem punktów i gorszy bilans bezpośrednich meczów z Mazurem.
Jedyna bramka w tym pojedynku padła tuż przed zakończeniem pierwszej połowy, po strzale Adama Chojeckiego.
W 45 minucie, piłka po strzale jednego z piłkarzy Kozienic wpadła do siatki bramki Mazura, ale arbiter pokazał pozycję spaloną naszego gracza.