Czwarta liga mazowiecka. Mazovia Mińsk Mazowiecki - Pilica Białobrzegi 0:3.

Włodzimierz Łyżwa
Konrad Paterek (z piłką) strzelił gola w 37 minucie meczu.
Konrad Paterek (z piłką) strzelił gola w 37 minucie meczu. Włodzimierz Łyżwa
W meczu na szczycie czwartej ligi mazowieckiej, wicelider tabeli Mazovia Mińsk Mazowiecki przegrał 0:3 z liderem Pilicą Białobrzegi. W ligowej tabeli, Pilica ma siedem punktów przewagi i korzystny bilans bezpośrednich meczów.

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Pilica Białobrzegi 0:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Konrad Paterek 37, 0:2 Michał Kucharczyk 66, 0:3 Bartłomiej Niedziela 74.
Pilica: Adamczyk - Kencel, Walasek, Karasek, Klinicki - Paterek (74 Dobkowski), Rawski (85 Skrzypek), Michalski, Gliński (55 Zawadzki), Winiarski (55 Niedziela) - Kucharczyk (80 Bykowski).

Przed tym meczem lider Pilica miała cztery punkty przewagi nad wiceliderem Mazovią. Po meczu jest już siedem.
W 28 minucie za faul Norberta Jędrzejczyka sfaulował wychodzącego na czystą sytuację strzelecką Konrada Paterka i arbiter tego meczu ukarał gracza Mazovii żółtą kartką, a że już jedną miał ujrzał czerwoną i udał się do szatni.
Zaledwie po kilku minutach gry w przewadze, podopieczni trenera Tomasza Grzywny zdobyli bramkę. Konrad Paterek wykorzystał nieporozumienie bramkarza Dominika Puska ze swoim obrońcą i wpakował piłkę do siatki.
W 54 minucie po strzale Nojszewskiego Pilicę od utraty gola uratował słupek.
Później dwa gole dołożyli Michał Kucharczyk i Bartłomiej Niedziela i trzy punkty pojechały do Białobrzegów.