Czwarta liga mazowiecka. Oskar Przysucha przegrał z Pilicą Białobrzegi. Czerwona kartka dla Bartłomieja Niedzieli (ZDJĘCIA Z MECZU)

Włodzimierz Łyżwa
W meczu czwartej ligi mazowieckiej, Oskar Przysucha przegrał z Pilicą Białobrzegi 1:2.Oskar Przysucha - Pilica Białobrzegi 1:2 (0:2)Bramki: 0:1 Kamil Czarnecki 13 z karnego, 0:2 Damian Winiarski 16, 1:2 Patryk Czarnota 61 Oskar: Grzyb - Bojek (80 Kubryn), Kornacki, Gromski, Wicik, Głowacki (75 Szczodry), Bogołębski, Czarnota, Zagórski, Nogaj, Janiszewski (72 Kowalczyk). Pilica: Adamczyk - Niedziela, Walasek, Karasek, Klinicki (63 Kencel), Michalski, Gliński, Zawadzki (77 Dobkowski), Winiarski, Paterek, Czarnecki.Oba zespoły do meczu przystąpiły w osłabionych składach. W Oskarze zabrakło kontuzjowanych Dawida Sali i Jakuba Sapiei, a w Pilicy Marcina Rawskiego. W 13 minucie, po faulu na Patryku Walasku, sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystał Kamil Czarnecki (na zdjęciu). Za kilka minut na 2:0 podwyższył Damian Winiarski, ogrywając obronę Oskara i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gospodarzy. W 25 minucie, Przemysław Nogaj w bardzo dobrej okazji bramkowej, chciał przelobować Filipa Adamczyka, ale golkiper Pilicy nie dał się pokonać. W 61 minucie, po zagraniu piłki z rzutu rożnego w pole karne przez Tomasza Zagórskiego, strzałem głową bramkarza Pilicy pokonał Patryk Czarnota. Od 84 minuty, Pilica grała w "10". Czerwoną kartką, w  konsekwencji dwóch żółtych został ukarany Bartłomiej Niedziela.   ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU>>>
W meczu czwartej ligi mazowieckiej, Oskar Przysucha przegrał z Pilicą Białobrzegi 1:2.Oskar Przysucha - Pilica Białobrzegi 1:2 (0:2)Bramki: 0:1 Kamil Czarnecki 13 z karnego, 0:2 Damian Winiarski 16, 1:2 Patryk Czarnota 61 Oskar: Grzyb - Bojek (80 Kubryn), Kornacki, Gromski, Wicik, Głowacki (75 Szczodry), Bogołębski, Czarnota, Zagórski, Nogaj, Janiszewski (72 Kowalczyk). Pilica: Adamczyk - Niedziela, Walasek, Karasek, Klinicki (63 Kencel), Michalski, Gliński, Zawadzki (77 Dobkowski), Winiarski, Paterek, Czarnecki.Oba zespoły do meczu przystąpiły w osłabionych składach. W Oskarze zabrakło kontuzjowanych Dawida Sali i Jakuba Sapiei, a w Pilicy Marcina Rawskiego. W 13 minucie, po faulu na Patryku Walasku, sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystał Kamil Czarnecki (na zdjęciu). Za kilka minut na 2:0 podwyższył Damian Winiarski, ogrywając obronę Oskara i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gospodarzy. W 25 minucie, Przemysław Nogaj w bardzo dobrej okazji bramkowej, chciał przelobować Filipa Adamczyka, ale golkiper Pilicy nie dał się pokonać. W 61 minucie, po zagraniu piłki z rzutu rożnego w pole karne przez Tomasza Zagórskiego, strzałem głową bramkarza Pilicy pokonał Patryk Czarnota. Od 84 minuty, Pilica grała w "10". Czerwoną kartką, w konsekwencji dwóch żółtych został ukarany Bartłomiej Niedziela. ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU>>>Włodzimierz Łyżwa

W meczu czwartej ligi mazowieckiej, Oskar Przysucha ??? Pilica Białobrzegi ???
Oskar Przysucha - Pilica Białobrzegi ???