Czwarta liga mazowiecka. Oskar Przysucha przegrał z Wilgą Garwolin 2:3

Włodzimierz Łyżwa
W meczu 17 ostatniej kolejki rundy jesiennej czwartej ligi, Oskar Przysucha przegrał na własnym boisku z Wilgą Garwolin 2:3, mimo, że po 12 minutach gry Oskar prowadził 2:0.

Oskar Przysucha - Wilga Garwolin 2:3 (2:1)
Bramki: Przemysław Śliwiński 8, Michał Bojek 12 - Tomasz Paszkowski 31, Kacper Zalewski 56, Grzegorz Piesio 67.
Oskar (skład wyjściowy): Mazur - Bojek, Klimas, Moskwa, Kornacki, Nogaj, Sala, Czarnota, Wicik, Śliwiński, Skałbania.

Przed tygodniem podopieczni trenera Łukasza Wiśnika przegrali 0:3 z liderem MKS w Piasecznie.
Rundę jesienną przysuska drużyna zakończyła też przegraną z czołowym zespołem czwartej ligi, Wilgą Garwolin.
Wszystko rozpoczęło się bardzo dobrze dla Oskara, bo po zaledwie 12 minutach nasza drużyna wygrywała 2:0.

Druga połowa należała już do zespołu z Garwolina, a zwycięskiego gola dla Wilgi strzelił doświadczony Grzegorz Piesio, który ma blisko 100 meczów w ekstraklasie.