Czwarta liga mazowiecka. Oskar Przysucha wygrał z Podlasiem Sokołów Podlaski. Gol Tomasza Zagórskiego (ZDJĘCIA Z MECZU)

Włodzimierz Łyżwa
W meczu czwartej ligi mazowieckiej, Oskar Przysucha pokonał Podlasie Sokołów Podlaski. Oskar - Podlasie 1:0 (1:0)Bramka: Tomasz Zagórski 45+2.Oskar: Wieczorek - Bojek, Gromski, Sala, Kornacki, Głowacki, Zagórski, Czarnota, Wicik, Szczodry, Janiszewski (22 Kubryn).Gdy wydawało się, że pierwsza połowa meczu w Przysusze zakończy się bezbramkowym remisem, Tomasz Zagórski z 16 metrów zdecydował się na strzał. Futbolówka po drodze odbiła się od jednego z graczy Podlasia i ku radości gospodarzy wpadła do siatki, nad interweniującym bramkarzem gości. W przysuskim zespole trochę szpital. Do końca sezonu raczej nie zobaczymy na boisku Tomasza Bogołębskiego, który prawdopodobnie złamał kość piszczelową. Po meczu z Warką, na uraz stawu kolanowego narzeka Jakub Sapieja. Jakby tego było mało, już w 22 minucie meczu z Podlasiem z boiska zszedł kontuzjowany Tomasz Janiszewski. Tym bardziej cieszy wygrana i trzy zdobyte punkty przez podopiecznych trenera Łukasza Wiśnika. ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU>>>Włodzimierz Łyżwa

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani