czwarta liga mazowiecka. Pilica Białobrzegi pokonała Żyrardowiankę w Żyrardowie.

W meczu siódmej kolejki czwartej ligi mazowieckiej, Żyrardowianka Żyrardów przegrała z Pilicą Białobrzegi 1:3.

Żyrardowianka Żyrardów - Pilica Białobrzegi 1:3 (0:0)
Bramki: Przemysław Jakóbiak 52 - Rafał Białecki 47, Kacper Klinicki 52, Michał Kucharczyk 90.
Pilica: Pieniążek - Kencel, Białecki, Karasek, Klinicki, Paterek (90 Szczodry), Rawski (83 Bykowski), Michalski, Zawadzki, Skałbania (80 Jaworski), Kucharczyk.

W 47 minucie po zagraniu piłki przez Bartosza Zawadzkiego z rzutu wolnego, w polu karnym Rafał Białecki strzałem głową pokonał bramkarza gospodarzy. Na 2:0 podwyższył Kacper Klinicki. Za moment gospodarze za sprawą byłego zawodnika Pilicy, Przemysława Jakóbiaka zdobyli kontaktową bramkę. W 87 minucie, Pilica nie wykorzystała rzutu karnego. Strzał Michała Kucharczyka obronił bramkarz Żyrardowianki. W doliczonym czasie gry, Michał Kucharczyk ustalił wynik meczu.