Czwarta liga. Oskar Przysucha - Enea Energia Kozienice 3:0. (Zobacz zdjęcia z meczu)

Włodzimierz Łyżwa
Fragment meczu, Oskar - Enea Energia.
Fragment meczu, Oskar - Enea Energia. Włodzimierz Łyżwa
W meczu czwartej ligi mazowieckiej, Oskar Przysucha pokonał 3:0. Enea Energię Kozienice.

Oskar Przysucha - Enea Energia Kozienice 3:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Przemysław Śliwiński 52, 2:0 Przemysław Nogaj 67, 3:0 Przemysław Śliwiński 83.
Oskar: Mazur - Bojek (46 Wicik), Moskwa, Sala, Kornacki (77 Riad) - Nogaj (86 Figarski), Karwowski, Czarnota, Imiołek, Grzesiński (46 Klimas), P. Śliwiński (84 Miturski).
Enea Energia: Majos - Wołczyński, Janiszewski, Lament, Wasilewski, H. Śliwiński (46 Nowosadko), Hlushchuk (74 Kołodziejczyk), Czerwiński (74 Skowroński), Walisiewicz, Kucharczyk (65 Książek), Nowak (63 Więcek).

Na bramki z meczu Oskara z Enea Energią kibice musieli czekać do 52 minuty. Przemysław Wicik wrzucił piłkę z rzutu rożnego w pole karne, gdzie Przemysław Śliwiński strzałem głową pokonał bramkarza Kozienic. Na 2:0 podwyższył Przemysław Nogaj, który otrzymał podanie od Przemysława Śliwińskiego. W 84 minucie role się odwróciły. Podawał Przemysław Nogaj, a piłkę do siatki skierował Przemysław Śliwiński. Za moment strzelec dwóch goli w tym meczu został zmieniony.
Było to pewne zwycięstwo podopiecznych trenera Łukasza Wiśnika. Po tej porażce z kolei drużyna trenera Mariusza Sztobryna w coraz trudniejszej sytuacji, jeżeli chodzi o utrzymanie się w czwartej lidze.