Czwarta liga. Oskar Przysucha przegrał 1:2 z Mszczonowianką w Mszczonowie

Włodzimierz Łyżwa
Piłkarze Oskara przegrali z Mszczonowianką.
Piłkarze Oskara przegrali z Mszczonowianką. Włodzimierz Łyżwa
W meczu czwartej ligi mazowieckiej, Mszczonowianka Mszczonowów wygrała 2:1 z Oskarem Przysucha. Gola dla przysuskiej drużyny strzelił Przemysław Śliwiński.

Mszczonowianka Mszczonów - Oskar Przysucha 2:1 (0:1)
Bramki: Patryk Obiała 50, Napora Mikołaj 63 - Przemysław Śliwiński 2 z karnego.
Oskar:Wieczorek - Bojek (70’ Abbaszade), Moskwa, Klimas, Kornacki - Grzesiński (72’ Figarski), Karwowski (62’ Imiołek), Czarnota, Wicik - Kołtunowicz, Śliwiński.

Bardzo dobrze rozpoczął się mecz dla podopiecznych trenera Łukasza Wiśnika. Już w 2 minucie w polu karnym faulowany był Michał Bojek, a jedenastkę wykorzystał Przemysław Śliwiński. W 22 minucie, Mszczonowianka miała rzut karny, ale piłka po strzale Patryka Obiały przeleciała obok słupka. Po przerwie w ciągu kilkunastu minut Oskar stracił dwie bramki i wrócił do Przysuchy bez punktów.