Czwarta liga. Podlasie Sokołów Podlaski - Oskar Przysucha 3:1. Dwie czerwone kartki dla piłkarzy Oskara

Włodzimierz Łyżwa
Fragment meczu, Podlasie - Oskar.
Fragment meczu, Podlasie - Oskar. mkspodlasie.pl
W meczu czwartej kolejki czwartej ligi mazowieckiej, Podlasie Sokołów Podlaski pokonało 3:1 Oskara Przysucha.

Podlasie Sokołów Podlaski - Oskar Przysucha 3:1 (3:0)
Bramki:1:0 Mateusz Omieciuch 9, 2:0 Mateusz Omieciuch 14, 3:0 samobójcza 18, 3:1 Tomasz Zagórski 65.
Oskar: Mazur - Bojek (46’ Nogaj), Sala (46’ Gromski), Moskwa (46’ Śliwiński), Kornacki - Miturski (46’ Klimas), Czarnota (46’ Janiszewski), Bogołębski, Zagórski, Wicik - Skałbania (74’ Figarski)

Nie tak sobie wyobrażali wyjazd do Sokołowa Podlaskiego piłkarze Oskara Przysucha. Zaledwie po 18 minutach gry już było trzy do zera dla gospodarzy. Mocno zdenerwowany Łukasz Wiśnik, trener naszego zespołu w przerwie dokonał aż pięciu zmian. Gra Oskara trochę się poprawiła, a efektem była bramka zdobyta przez Tomasza Zagórskiego. Oskar kończył mecz w ... „9”, po tym jak czerwonymi kartkami zostali ukarani Piotr Kornacki i Mateusz Gromski.