Czwarta liga. Radomiak II Radom przegrał z Mazowszem Grojec 1:3. Czerwona kartka dla Jakuba Nowakowskiego

Włodzimierz Łyżwa
facebook rksradomiakradom
W meczu czwartej ligi mazowieckiej, Radomiak II Radom przegrał 1:3 z Mazowszem Grojec. Radomska drużyna kończyła mecz w "10" po tym jak drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Jakub Nowakowski w 85 minucie. Spotkanie rozegrano w Pionkach.

Radomiak II Radom - Mazowsze Grójec 1:3 (1:1)
Bramki: 1:0 Jakub Podsiadło 21, 1:1 Daniel Złoch 43, 1:2 Daniel Złoch 71 z karnego, 1:3 Jacek Kowalski 88.
Radomiak II: Pajączek - Klimas, Wiech, Wołczyński, Markiewicz - Diane (81 Osiej), Nowakowski, Dorożyński (64 Pankowski), Stępień, Białogłowicz (88 Pacyna) - Podsiadło.
Mazowsze: Filewski - Trojanowski, Trawiński, Złoch, Lisiecki, Czerepok (80 Kowalski), Żebrowski (46 Wilczyński), Derewicz, Alistair, Urbański (46 Ostrowski), Dębiec.

Dużo emocji było w meczu Radomiaka II Radom z Mazowszem Grójec.
Mecz zaczął się od prowadzenia radomskiej drużyny. Jakub Podsiadło wykorzystał błąd obrony i bramkarza Mazowsza i skierował piłkę do siatki.
W 42 minucie, bramkarz Radomiaka Wiktor Pajączek obronił rzut karny wykonywany przez Alistaira. Minutę później, Daniel Złoch (najlepszy zawodnik tego mecz) wyrównał na 1:1. W 44 minucie, za faul w polu karnym na graczu Radomiaka, tym razem jedenastka dla zielonych. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Łukasz Wiech i posłał piłkę ... obok słupka.
W drugiej połowie także było sporo emocji. Na 2:1 podwyższył z rzutu karnego (zagranie piłki ręką) Daniel Złoch. Wynik meczu ustalił Jacek Kowalski po otrzymaniu piłki od Daniela Złocha.

[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!

QUIZ. Potrafisz rozpoznać radomskie gwiazdy sportu?

Co obecnie robią byli piłkarze Radomiaka Radom. Jedni nadal grają w piłkę, inni zostali trenerami, sędziami, prezesami