Czwarta liga. Radomiak II Radom zagra z Żyrardowianką Żyrardów na boisku Prochu w Pionkach

W meczu drugiej kolejki czwartej ligi, Radomiak II Radom zagra na boisku w Pionkach z Żyradowianką Żyrardów. Początek tego meczu w niedzielę o godzinie 11.

Radomiak II Radom - Żyrardowianka Żyrardów 3:2 (2:0)
Bramki: 1:0 Maciej Górski 20, 2:0 Patryk Winsztal 45, 2:1 Adrian Schamlewski 51, 3:1 Dominik Sokół 85, 3:2 Adrian Schamlewski 89.
Radomiak II: Kochalski - Nowosadko, Grudniewski (46 Wiatrak), Klabnik, Lewandowski, Luz (46 Gilewski), Filipowicz, Kluska, Kaput (46 Nowakowski), Winsztal, Górski (46 Sokół).

Dopiero w 20 minucie bardzo wzmocnione rezerwy Radomiaka wyszły na prowadzenie. W sytuacji sam na sam z bramkarzem gości znalazł się Maciej Górski i strzałem w długi róg skierował piłkę do siatki. Kolejne minuty meczu to indolencja strzelecka w wykonaniu radomskich piłkarzy. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się tylko jednobramkową przewagą radomian, Patryk Winsztal, bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza Żyrardowianki.
Na początku drugiej połowy, nieoczekiwanie goście strzelili gola, za sprawą Adriana Schamlewskiego.
W 79 minucie, po prostopadłym zagraniu Macieja Filipowicza do Dominika Sokoła, ten drugi w dogodnej sytuacji trafił piłką w boczną siatkę. Za kilka minut Dominik Sokół już strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza gości.