Czwarta z rzędu wygrana piłkarzy radomskiej Broni (zdjęcia)

/SzS/
Wojciech Kupiec strzałem z rzutu karnego zdobył pierwszą bramkę
Piłkarze radomskiej Broni rozegrali kolejny dobry mecz i zasłużenie zwyciężyli ze Startem w Otwocku 2:0.

Start Otwock - Bron Radom 0:2 (0;1).
W. Kupiec 22 z karnego, Noheem 55

Młodziński - Bargieł, Kupiec, Gorczyca, Budziński, Noheem, Siwak, Sałek, Leśniewski (83 Książek), Ciupiński, Czarnecki (70 Złoch).

Piłkarze Broni Radom zaliczyli piąty mecz bez porażki, a była to ich czwarta wygrana z rzędu, w dodatku bez straty gola.

Nasz zespół słabo wszedł w mecz i do 20 minuty nie stworzył żadnej sytuacji. Start atakował, ale nie wiele z tego wynikało. W 22 minucie, Kami Czarnecki składał się do strzału i na 12 metrze był cięty przez obrońców. Sędzia podyktował rzut karny, a z 11 metrów bezbłędnie do siatki trafił W. Kupiec.

Gol dodał skrzydeł Broni, która zaczęła grać bardzo dobrze. Przed przerwą Dominik Leśniewski trafił w spojenie.

Drugą połowę Broń zaczęła odważnie. W 55 minucie drużyna przeprowadziła koncertową akcję.Piłka toczyła się jak po sznurku i akcję wykończył Jayiesimi Noheem Madariola. Była to pierwsza bramka Nigeryjczyka w barwach Broni.

Broń rozegrała dobry mecz i zasłużenie zabrała ze sobą trzy punkty.