Czwórka Radom zawiodła i przegrała

SzS
Wiktoria Kuciewicz (z prawej) zagrała dobrze, ale to nie pomogło
Wiktoria Kuciewicz (z prawej) zagrała dobrze, ale to nie pomogło Albert Kaczmarzyk
W meczu pierwszej ligi piłkarskiej kobiet doszło do sporej niespodzianki. Sportowa Czwórka Radom dość nieoczekiwanie przegrała z Victorią Sianów. Takiego wyniku chyba nikt się nie spodziewał.

Czwórka Radom1(0)
Victoria Sianów 2(1)

Bramka: Płóciennik 47 dla Czwórki

Radomianki świetnie zaczęły rundę wiosenną. BNajpierw pokonały 4:0 Klub Sportowy Raszyn, a tydzień później zremisowały na wyjeździe z Unifreeze Górzno. Jeden punkt z ciężkiego terenu przyjęto z zadowoleniem.
W niedzielę wydawało się, że broniąca się przed spadkiem Victoria nie jest w stanie zatrzymać ekipy z Radomia. Czwórka zagrała bez Anny Wesołowskiej, która w ostatnich dniach doznała poważnej kontuzji i nie zagra już wiosną.
Przez długi czas nic nie zapowiadało, że gospodynie mogą przegrać ten mecz. Do przerwy zawodniczkaz Sianowa zdobyła gola bezpośrednio z rzutu rożnego. “Luksiary” miały kilka groźnych okazji, aby przechylić szalę zwycięstwa. Szkoda, że zawodniczki z Radomia zagrały tak nieskutecznie, bo do przerwy powinny prowadzić różnicą co najmniej dwóch bramek i potem grałoby się o wiele łatwiej.
W drugiej połowie z biegiem czasu zapał do atakowania był coraz słabszy. Przyjezdne zaczęły coraz śmielej atakować, a to szybko przyniosło efekty.