Dariusz Banasik, trener Radomiaka Radom o meczu z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza: - Może jeszcze się spotkamy

Dariusz Banasik, trener Radomiaka Radom.
Dariusz Banasik, trener Radomiaka Radom. Włodzimierz Łyżwa
Radomiak Radom w 32 kolejce Fortuna 1 Liga zremisował 1:1 z Bruk-Bet Termaliką w Niecieczy. Oto co powiedział o tym meczu Dariusz Banasik, trener Radomiaka.

TU CZYTAJ RELACJĘ Z MECZU BRUK-BET TERMALIKA NIECIECZA - RADOMIAK RADOM

- Przyjechaliśmy na trudny teren do Niecieczy z zamierzeniem tego, że chcemy powalczyć o pełną pulę, trzech punktów. Z takim nastawieniem wyszliśmy na boisko. Staraliśmy się grać wysokim presingiem, grać ofensywnie stwarzać sytuacje bramkowe.
W pierwszej połowie to się nam udawało. Natomiast w drugiej połowie bardzo duży wpływ na naszą grę miało zejście z boiska Meika Karwota za drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Grając na wyjeździe, grając w osłabieniu, grając parę dni temu z Olimpią Grudziądz, musieliśmy się cofnąć do głębokiej defensywy i szukać swoich szans w kontratakach i stałych fragmentach gry i tak przebiegał ten mecz w drugiej połowie. Natomiast wydaje mi się że jeden punkt z Niecieczy wywozimy zasłużenie, szkoda że któryś już mecz kończymy w osłabieniu, grając prawie całą drugą połowę bez jednego zawodnika. Nie wydaje mi się, żebyśmy grali brutalnie, gramy piłkę techniczną, a czwarty mecz kończymy w dziesięciu. W tym meczu pan sędzia rozdawał kartki. Nie wiem czy słuszne kartki, czy nie słuszne, ale paru zawodników wypadło nam na kolejny mecz. Wydaje mi się, że nie wszystkie były słuszne.
Co do bramki dla gospodarzy, według mnie był faul na bramkarzu, który miał utrudnioną interwencję. Chciał wyjść do piłki i został zaatakowany zbyt wysoko uniesioną nogą i powinien być odgwizdany faul na moim bramkarzu. Nie odgwizdał faulu i trzeba by się pana sędziego zapytać dlaczego tego nie uczynił. Gratuluję gospodarzom tego jednego punktu, który może się okazać bardzo cenny w kontekście gry o baraże. Może jeszcze się spotkamy.

[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!

QUIZ. Potrafisz rozpoznać radomskie gwiazdy sportu?

Co obecnie robią byli piłkarze Radomiaka Radom. Jedni nadal grają w piłkę, inni zostali trenerami, sędziami, prezesami