Decathlon 5. liga, 29 kolejka. Niesamowity mecz LKS Promna. Kozienice i Jedlińsk wygrywają. Zobaczcie wyniki i tabelę

Stanisław Wróbel
Mecz e Sokołowie Podlaskim, padł hokejowy wynik 6:6
W sobotę z naszych drużyn grali tylko piłkarze z Promnej i...ich mecz był niesamowity. Zakończył się remisem 6:6! Trudno przypomnieć sobie sytuacje, że strzelając 6 goli nie wygrywa się meczu. W niedziele - pierwsza trójka: Józefovia , Drogowiec Jedlińsk i Energia Koziencie zgodnie wygrały swoje mecze. Wszystko rozstrzygnie się więc za tydzień, w ostatniej kolejce.

Wyniki meczów 29 kolejki Decathlon 5.ligi

Podlasie Sokołów Podlaski - LKS Promna 6:6(1:4)
Bramki dla LKS Promna: Ostrowski - trzy, Szymański, Michalak, Kozyra; Dla Podlasie Sokołów Podlaski: Komycz - dwie, Zinkiewych - dwie, Retko, Omieciuch
Remis w Sokołowie Podlaskim praktycznie wyeliminował nasz zespół z walki o awans. Mimo prowadzenie do przerwy 4:1, nie udało się utrzymać korzystnego wyniku. Co więcej - eden punkt piłkarze z Promnej uratowali strzelając karnego w 90 minusie. Na uwagę zasługują trzy gole Ostrowskiego.

KS Teresin-Energia Kozienice 1:6(0:4)
Bramki: Książek - dwie w 10 i 46, Goiano 28, Kucharczyk - trzy w 36, 41 z karnego i 75;
Trzy gole Kucharczyka to spory wyczyn. Dwa gole dorzucił Kziążek. Warto odnotować, że zespół Kozienic przełamał się jesli chodzi o strzelanie w pierwszych połowach - gole w Teresienie są pierwszymi od 10 maja.

Pogoń II Siedlce-Drogowiec Jedlińsk 0:2(0:0)
Bramki:Woźniak 82, Szubiński 84
Drogowiec wygrał w niedzielę i sprawa awansu zależy tylko i wyłącznie od niego. Mecz z rezerwami Pogoni miał niesamowitą dramaturgię, nasz zespół bramki zdobywał w końcówce i być może zdecydował o spadku drużyny gospodarzy.

Tygrys Huta Mińska-Płomień Dębe Wielkie 5:0

Naprzód Skórzec-Jabłonianka Jabłonna Lacka 4:2

Milan Milanówek-Józefovia Józefów 1:2

LKS Chlebnia-Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2:0

Pauzowała: Żyrardowianka Żyrardów.