Decathlon V liga, 21 kolejka. Wygrane Drogowca Jedlińsk i Kozienic. Porażka Promnej. Trzy gole Zenika. Zobacz wyniki i tabelę

Stanisław Wróbel
Sobotni mecz w Jedlińsku
21 kolejka Decathlon V ligi to derby w Jedlińsku gdzie Drogowiec podejmował Promną i wygrał 4:0 a aż trzy gole zdobył Bartłomiej Zenik. Pewnie eygrała Energa Kozienice - zobaczcie wyniki i tabelę.

Oto wyniki 21.kolejki Decathlon V ligi

Drogowiec Jedlińsk-LKS Promna 4:0 (1:0).
Bramki: Bartłomiej Zenik - trzy w 15., 76., 87., Pape Amadou Samb 89. – karny

Drogowiec: Pape Amadou Samb – Filip Lech, Kacper Nowakowski, Dariusz Mortka, Michał Wasilewski, Robert Wroński (46. Patryk Szubiński, 85. Kacper Wojciechowski), Dominik Woźniak, Kacper Nowocień (88. Filip Wojciechowski), Piotr Dobosz, Bartłomiej Zenik, Oskar Miturski (80. Mateusz Kołodziejczyk).

Promna: Pieniążek – Jadacki, Wysocki, Nicziporuk, Mińkowski, Gajownik, Doliński, Ostrowski, Sosnowski, Pastusiak, Szymański.

Piłkarze Drogowca po ostatniej wstydliwej porażce 0:6 wrócili do wygrwania i pewnie pokonali silny przecież LKS Promna. Trzy bramki padły w ostatnich 15 minutach. Od 77 minuty goście grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla stopera.

Energia Kozienice-Żyrardowianka Żyrardów 4:0 (3:0)
Bramki: Goiano 14,68; Kucharczyk 17, Kołodziejczyk 35

Energia: Majos – Stępień, Kaio, Augusto, Chłopecki, Nowosadko, Czerwiński, Walisiewicz, Kołodziejczyk, Kucharczyk, Goiano.

To był dobry mecz w wykonaniu Energii. Widać było zaangażowanie i chęć zwycięstwa. W drugiej połowie Energia kontrolowała spotkanie.

Józefovia Józefów-Jabłonianka Jabłonna Lacka 7:1(3:0)
Piłkarskie show dał Tobiasz Filochowski, który zdobył 5 bramek, a do tego dołożył asystę. Na listę strzelców wpisali się także Ignacy Ognicha i Mikołaj Adamiak.

Milan Milanówek-Mazovia II Mińsk Mazowiecki 5:1(3:1)
Bramki dla Milanu: Tomasz Sieński 2, Adam Banaszczyk.Daniel Zdzieszyński, Mateusz Michalski.

Tygrys Huta Mińska-Podlasie Sokołów Podlaski 0:3

KS Teresin-Naprzód Skórzec 0:2