Delta Radom wygrała jedną bramką

/W.Ł./
Karol Sikorski (z piłką) zdobył dla Delty siedem bramek.
Karol Sikorski (z piłką) zdobył dla Delty siedem bramek. Łukasz Wójcik
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Delta Radom pokonała 30:29 Słoneczny Stok Białystok.

Delta - Słoneczny Stok 30:29 (12:11).
Delta: Młynarski, Sulima - Sikorski 7, Włoskiewicz 5, Kacprzak 5, Rojek 4, Kwiatkowski 3, Badowski 3, Gregorowicz 2, Dziura 1, Sobień 0, Iskra 0, Kluś 0.

Dramatyczny mecz w wykonaniu Delty. W 56 minucie podopieczni trenera Mariusza Greli prowadzili 30:29. Dwie straty piłki zakończyły się zdobyciem bramek przez drużynę gości. Na 60 sekund przed zakończeniem meczu, rzut karny wykonywał Karol Sikorski i pokonał bramkarza. Sędziowie dopatrzyli się przekroczenia linii i bramki nie uznali.

Słoneczny Stok miał prawie minutę na doprowadzenie do wyrównania. W ostatnich sekundach po rzucie jednego z piłkarzy ręcznych z Białegostoku, piłka trafiła w .... poprzeczkę.

Więcej czytaj w poniedziałkowym "Echu Sportowym".