Dobre wyniki kolarzy Energii Kozienice w czasie wyścigu w Płocku

KamZap
Dobre wyniki kolarzy Energii Kozienice w czasie wyścigu w Płocku.
Dobre wyniki kolarzy Energii Kozienice w czasie wyścigu w Płocku. PBMarathon
Zalany deszczem Płock przywitał w niedzielę 25 czerwca zawodników IX etapu kolarskiego cyklu Lotto Poland Bike Marathon. Dla kolarzy Energii Kozienice był to pierwszy start w tym mieście, ale pomimo tego cztery razy stanęli na podium, a drużynowo zajęli wysokie piąte miejsce spośród 100 drużyn biorących udział w wyścigu.

Mimo niezbyt sprzyjających warunków na starcie wyścigu stanęło ponad 400 uczestników i uczestniczek. Wyścig rozgrywał się na trzech dystansach Fan(9km) Mini(34km) oraz Max(56km).

Do Płocka zawodnicy Energii wybrali się w 9-cio osobowym składzie, w którym znalazła się jedna nowa zawodniczka – Elżbieta Wyczółkowska z Puław. Dla kolarzy z Kozienic był to pierwszy start w tej miejscowości, ale mimo to wrócili stamtąd z kilkoma miejscami na podium.

Dorota Sierajewska(1288) 02:58:18 4 miejsce w kategorii K4 oraz 7 OPEN

Drużynowo kolarze Energii uplasowaliśmy się na wysokim 5 miejscu spośród 100 startujących drużyn.

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?