Doping kibiców Radomiaka Radom na meczu z Wisłą w Krakowie (ZOBACZ ZDJĘCIA)

Włodzimierz Łyżwa
Ponad 800 kibiców Radomiaka Radom zjawiło się w piątkowy wieczór w Krakowie, by dopingować piłkarzy w meczu z Wisłą. "Zieloni" pokonali gospodarzy 1:0 (1:0), jedynego gola dla naszej drużyny uzyskał Karol Angielski w 11 minucie. Jest to piąta z rzędu wygrana Radomiaka i ósmy mecz bez porażki w rundzie jesiennej ekstraklasy!  ZOBACZ: PKO Ekstraklasa. Wisła Kraków - Radomiak Radom 0:1. Gol Karola Angielskiego z rzutu karnego. Sto lat dla Leandro Rossi (ZOBACZ ZDJĘCIA) WISŁA KRAKÓW - RADOMIAK RADOM (ZAPIS RELACJI LIVE) Zobaczcie, jak sympatycy Radomiaka wspierali swój zespół w Krakowie >>>
Ponad 800 kibiców Radomiaka Radom zjawiło się w piątkowy wieczór w Krakowie, by dopingować piłkarzy w meczu z Wisłą. "Zieloni" pokonali gospodarzy 1:0 (1:0), jedynego gola dla naszej drużyny uzyskał Karol Angielski w 11 minucie. Jest to piąta z rzędu wygrana Radomiaka i ósmy mecz bez porażki w rundzie jesiennej ekstraklasy! ZOBACZ: PKO Ekstraklasa. Wisła Kraków - Radomiak Radom 0:1. Gol Karola Angielskiego z rzutu karnego. Sto lat dla Leandro Rossi (ZOBACZ ZDJĘCIA) WISŁA KRAKÓW - RADOMIAK RADOM (ZAPIS RELACJI LIVE) Zobaczcie, jak sympatycy Radomiaka wspierali swój zespół w Krakowie >>>Włodzimierz Łyżwa