Zamknij

Echo Dnia

Drugi dzień siatkarskich zmagań w Szydłowcu. W niedzielę rywalizowali mężczyźni. Zobacz zdjęcia

W niedzielę, 21 lutego rozegrano drugi dzień zmagań w ramach IX Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Siatkowej w Szydłowcu, którego organizatorem jest Rodzinna

Łukasz Kościelniak

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/122] Następne

Drugi dzień siatkarskich zmagań w Szydłowcu. W niedzielę rywalizowali mężczyźni. Zobacz zdjęcia

W niedzielę, 21 lutego rozegrano drugi dzień zmagań w ramach IX Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Siatkowej w Szydłowcu, którego organizatorem jest Rodzinna Akademia Sportu Szydłowiec. Tym razem do rywalizacji przystąpili mężczyźni. Zobaczcie zdjęcia!

Organizatorzy podkreślali, że poziom imprezy był bardzo wysoki i przede wszystkim wyrównany. W kadrze drużyn nie zabrakło zawodników, którzy nadal rywalizują w ligowych rozgrywkach lub mają za sobą siatkarskie doświadczenie. To spowodowało, że wiele pojedynków było bardzo zaciętych.

W sumie w turnieju wystąpiło 12 drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy. Zwycięzcy awansowali do półfinałów, ostatniego wyłonił złoty set (do 15 punktów), pomiędzy dwoma najlepszymi drużynami z drugich miejsc.

Wśród mężczyzn zagrały ekipy: Rodzinnej Akademii Sportu Szydłowiec, Stolpaw, AZS UJK Kielce, Faraon Team Kraków, Józio Car Rent Kozienice, Zuzanki Warszawa, Fundacja VIVA Atletica, GKS Nowiny, Cerrad SMS Starachowice, TSSPS Siarka Tarnobrzeg, Pro Motor Gózd oraz Mix Nowa Iwiczna.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy