Drugi medal radomianki w Londynie!

SID
Alicja Fiodorow po srebrnym medalu w biegu na 200 metrów, tym razem wywalczyła brązowy medal w biegu na 400 metrów achiwum prywatne
Alicja Fiodorow z Radomskiego Stowarzyszenia Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Start Radom wywalczyła brązowy medal igrzysk paraolimpijskich w biegu na 400 metrów.

Do drugi medal wywalczony przez radomską sprinterkę, w czasie rozgrywanych w Londynie igrzysk paraolimpijskich. Fiodorow, która na dystansie 200 metrów została wicemistrzynią igrzysk paraolimpijskich, także na dłuższym dystansie należała do faworytek walki o medale. Przy wyjściu na ostatnią prostą na prowadzeniu znajdowała się trójka zawodniczek, Kubanka Yunidis Castillo, reprezentantka Republiki Południowej Afryki, Anrune Liebenberg i Fiodorow. W tej kolejności sprinterki dobiegły do mety. Kubanka, ustanowiła czasem 55,72 sekundy rekord świata. Fiodorow minęła linię mety jako trzecia, a wynikiem 58,48 sek. ustanowiła rekord życiowy i zdobyła drugi swój drugi medal w Londynie.