Drużyna z Kowali najlepsza w amatorskiej siatkówce (ZDJĘCIA, WIDEO)

/SzS/
Tegoroczni finaliści amatorskiej ligi
Zakończyły się rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn organizowanych przez Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Radomiu..Kowala pokonała w finale Administratora 2:0. Natomiast w meczu o trzecie miejsce Politechnika zwyciężyła z Domino Jastrząb.

Finał amatorskiej ligi siatkarskiej w Radomiu

Przypomnijmy, że siatkarze amatorzy najpierw rywalizowali z I i II lidze w sezonie zasadniczym. Najlepsze cztery zespoły zagrały dziś w wielkim finale. Drużyna ECP Radom awansowała z pierwszego miejsca do I ligi, natomiast w barażu o I ligę Wolanów pokonał Olimp Skaryszew 2:0.

Sporo emocji było w finałowym pojedynku. Młody zespół Administratora gładko przegrał w pierwszym secie, ale w drugim postawił się faworytowi. Drużyna z Kowali musiała się sporo namęczyć i set zakończył się wynikiem 36:34.