Duże sukcesy maluchów z Returnu Radom

SzS
Wiktoria Chmielewska (w środku) wygrała turniej do lat 7. Udane występy zaliczyli Adam Sobol oraz Michalina  Sobol
Wiktoria Chmielewska (w środku) wygrała turniej do lat 7. Udane występy zaliczyli Adam Sobol oraz Michalina Sobol Return Radom
W Brwinowie odbył się turniej „Tenis 10” dzieci w wieku 7-9 lat. Udany występ zaliczyły maluchy z Returnu Radom.

Najlepiej zaprezentowała się Wiktoria Chmielewska, bowiem wystąpiła w dwóch kategoriach, do lat 8 i 9. Zwyciężyła wśród młodszych po wygraniu pięciu spotkań, wyraźnie dominując nad przeciwniczkami. W starszej kategorii do lat 9, zajęła drugie miejsce, choć do zwycięstwa zabrakło niewiele. Przegrała mecz finałowy po zaciętym spotkaniu dopiero w tiebreaku 5/7. Bardzo dobrze zaprezentowała się również Michalina Sobol w najmłodszej kategorii do lat 7. Mimo że jako jedyna dziewczynka grała tylko z chłopcami to poradziła sobie ze wszystkimi.
Niespodziankę sprawił sześcioletni Adam Sobol, brat Michaliny, który wygrał cztery mecze w grupie i zajął ostatecznie trzecie miejsce.
Co ciekawe trenerami zawodników są ich rodzice, Wiktorii- Katarzyna Chmielewska, a Michaliny i Adasia- Norbert Sobol.

Wyniki:
Kategoria do lat 8:W. Chmielewska – Dominika Buczyńska/NST W-wa/ 10/0; W.Chmielewska - Ewa Szumczyk/Legia W-wa/ 10/6; W.Chmielewska – Nina Zarzycka/NST W-wa/ 10/1; Półfinał:Chmielewska – Maja Wróbel/NST W-wa/ 10/2; Finał:Chmielewska – Maja Kowalik/Legia W-wa/ 10/5.

Kategoria do lat 9:W.Chmielewska – Julia Teuchman/WTS Orzeł Warszawa/ 4/1; W.Chmielewska – Zuzanna Krzosek/Tennis Life Brwinów/ 4/1; Chmielewska – Julia Pacocha/ Tennis Life Brwinów/ 4/3; Finał:W.Chmielewska – Alicja Koczocik/Tennis Life Brwinów/ 3/4;

Kategoria do lat 7; M.Sobol – Aleksander Zaorski/NST W-wa/ 7/2; M.Sobol – Parys Koskiniotis/Tennis Life Brwinów/ 7/5; M.Sobol – Igor Huryń/Tennis Life Brwinów/ 7/3; A.Sobol – Fabian Zawadzki/Tennis Life Brwinów/ 8/6; A. Sobol – Tomasz Heleniak/KT Ginter W-wa/ 7/1; A.Sobol – Krystian Golański/Tennis Life Brwinów/ 7/1; A.Sobol – Tymoteusz Engel/ 7/5; Półfinał:M.Sobol – Fabian Zawadzki/Tennis Life Brwinów 7/3; A.Sobol - Igor Huryń 7/9. Finał:M.Sobol – I.Huryń 7/3.