E. Leclerc Moya Radomka Radom gorsza od ŁKS Commercecon Łódź (ZDJĘCIA)

Sylwester Szymczak
E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM - ŁKS COMMERCECON 1:3 (25:17, 24:26, 17:25, 19:25)Radomka: Skorupa, Johnson, Picussa, Marques, Twardowska, Łukasik, Witkowska (libero) oraz Molenda, Bałucka, Biała.ŁKS: Bongaerts, Lazović, Alagierska, Zaroślińska-Król, Wójcik, Ninković, Saad (libero) oraz Pasznik, Kalandzadze. Bardzo dobry pierwszy set rozegrały zawodniczki radomskiego klubu. Tą partię dość gładko wygrały do 17. W drugim secie wydawało się, że wygrana będzie po stronie miejscowych. E.Leclecr Moya Radomka prowadził już 20:15. Coś się zacięło i łodzianki rozpoczęły gonitwę. Po serii błędów i nieskutecznych ataków, ŁKS odrobił straty i opanował nerwy w końcówce seta doprowadzając do remis. Trzeci set to już dominacja przyjezdnych, które szybko wypracowały sobie sporą przewagę. Radomianki próbowały i goniły, ale na nic się to zdało i po trzech setach było 1:2. Czwarty set był bardziej zacięty. Było już co prawda 12:18, ale gospodynie dogoniły wynik i zrobił się remis. W końcówce trzy ataki Bruny Honorio w aut sprawiły, że to ŁKS wypracował sobie przewagę i nie oddał jej do samego końca. Najlepsza zawodniczka w naszym zespole - Agata Witkowska. ZOBACZ ZDJĘCIA, KLIKNIJ W PRAWO ======>>>>Sylwester Szymczak
W meczu siatkarskiej Tauron Ligi, E. Leclerc Moya Radomka przegrała z ŁKS Łódź. Nasz zespół spadł na czwarte miejsce w tabeli ekstraklasy.