Ekstraklasa siatkarek. E.Leclerc Moya Radomka przegrał 1:3 z Grupą Azoty Chemikiem Police (ZOBACZ ZDJĘCIA)

Włodzimierz Łyżwa
W meczu ekstraklasy siatkarek, E.Leclerc Moya Radomka Radom przegrał 1:3 z Grupa Azoty Chemik Police. MVP meczu została wybrana Bojana Milenković przyjmująca Chemika Police.

E.Leclerc Moya Radomka Radom - Grupa Azoty Chemik Police 1:3 (20:25, 25:22, 20:25, 19:25)
E.Leclerc Moya Radomka:Alanko 1, Zaroślińska-Król 19, Wójcik 7, Lazić 17, Aelbrecht 5, Efimienko-Młotkowska 8, Witkowska (libero) oraz Biała 0, Moskwa 2, Marković 2, Szczepańska 0.
Grupa Azoty Chemik:Kowalewska 2, Brakocevic-Canzian 15, Łukasik 14, Milenković 15, Kąkolewska 19, Wasilewska 8, Stenzel (libero)oraz Lipska 0, Pol 0, Czyrniańska 0.
MVP meczu: Bojana Milenković (Grupa Azoty Chemik Police).

Mecz E.Leclerc Moya Radomki z aktualnym mistrzem Polski Grupą Azoty Chemikiem Police zgromadził w radomskiej hali prawie komplet kibiców.

Pierwszy set dla Chemika, a ostatni punkt dla gości zdobyła Martyna Łukasik atakiem po skosie.
Druga partia z kolei dla radomianek, który skończyła atakiem z krótkiej Freyi Aelbrecht.
Trzeci set to całkowita dominacja podopiecznych trenera Jacka Nawrockiego i wygrana do Ostatni punkt zdobyła Bojana Milenković.
Czwarta partia jak się okazało była ostatnią w tym meczu. Chemik wygrał jak najbardziej zasłużenie ten mecz.

Kolejny mecz radomianki rozegrają w najbliższy czwartek, 11 listopada z Energą w Kaliszu. W Radomiu, Radomka zagra w piątek 19 listopada z Bostik Bielsko-Biała.