Ekstraliga kobiet. Hydrotruck Sportowa Czwórka Radom zdobył pierwszą bramkę w sezonie!

Sylwester Szymczak
Trener Wojciech Pawłowski
Trener Wojciech Pawłowski archiwum
Hydrotruck Sportowa Czwórka Radom zdobył wreszcie pierwszę bramkę w nowym sezonie. Małe to pocieszenie, bo drużyna wciąż zamyka tabele.

GKS Katowice - Hydrotruck Czwórka Radom 4:1 (3:0)
Bramki: Kateřina Vojtková 24, Amelia Bińkowska 26, 35, Nicola Brzęczek 87 - Oliwia Malesa 64
Hydrotruck: Czwórka: Macała - Zielińska, Malesa, Płóciennik, Orłowska, Bieryło, Komanda, Tkaczyk, Rosińska, Sobczak, Chmura.

Ekstraligowe piłkarki nożne Hydrotrucku Czwórki Radom aż siedem kolejek czekały na to, aby zdobędą bramkę. Wreszcie się udało, ale mierne to pocieszenie, biorąc pod uwagę fakt, że radomianki straciły cztery gole, zajmują ostatnie miejsce w tabeli mając fatalny bilans 1:27.
Losy meczu rozstrzygnęły się przed przerwą w ciągu zaledwie 11 minut. Katowiczanki wówczas zdobyły trzy gole i można było stwierdzić, że jest już praktycznie po meczu.
Pierwszą bramkę dla Czwórki w 64 minucie zdobyła Oliwia Malesa. Federica Dall’ara ograła obrończynie, dośrodkowała i Malesa z bliskiej odległości zdobyła bramkę.
W sobotę o godz. 12 Czwórka u siebie zagra z Pogonią Szczecin.