Ekstraligowe piłkarki nożne Sportowej Czwórki Radom przegrały ważny mecz z AZS Biała Podlaska

SzS
Radomianki i AZS jeszcze przed pierwszym gwizdkiem
Radomianki i AZS jeszcze przed pierwszym gwizdkiem Wojciech Kędzierski
Nie udał się wyjazd piłkarkom Sportowej Czwórki do Białej Podlaski. Radomianki przegrały 1:4 z tamtejszym AZS i nadal są w strefie spadkowej.

AZS Biała Podlaska - LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom 4:1 (1:1)
Bramki: Wołos 42, Cieśla 54 z karnego, 64, samobójcza 84 - Stasikowska 10
Czwórka: Wicik - Szymczyk, Chrzanowska, Zielińska, Stasikowska (60 Golian), Szydło (60 Sobczak), Płóciennik, Wąsik (67 Karoń), Bińkowska, Tracz (75 Stefańska), Dobrowolska.

Tylko do przerwy radomianki stawiły czoła gospodyniom. Już w 10 minucie to podopieczne trenera Wojciecha Pawłowskiego objęły prowadzenie. Po rozegraniu rzutu rożnego, piłkę na 15 metrze dostała Natalia Stasikowska i strzałem przy słupku zdobyła pierwszą bramkę.
Przed przerwą "Akademiczki" wyrównały, a na początku drugiej połowy Monika Płóciennik opuściła boisko za drugą żółtą kartkę. AZS podwyższył z rzutu karnego i z zawodniczek Czwórki kompletnie zeszło powietrze.