E.Leclerc Radomka Radom w trzech setach pokonała SMS PZPS Szczyrk

Michał Nowak
E.Leclerc Radomka Radom cieszyła się z kolejnego zwycięstwa w pierwszej lidze.
E.Leclerc Radomka Radom cieszyła się z kolejnego zwycięstwa w pierwszej lidze. Joanna Gołąbek
Siatkarki E.Leclerc Radomki Radom nie straciły seta w Szczyrku i pewnie 3:0 pokonały tamtejszy SMS PZPS.

SMS PZPS Szczyrk - E.Leclerc Radomka Radom 0:3 (23:25, 20:25, 23:25)

Końcowy wynik mógłby wskazywać, że nie był to trudny pojedynek dla siatkarek z Radomia. Młode zawodniczki ze Szczyrku jednak postawiły trudne warunki podopiecznym trenera Jacka Skroka i w każdym z nich nawiązywały walkę. Faworyzowana drużyna z Radomia jednak w najważniejszych minutach zachowywała więcej zimnej krwi i triumfowała w setach kolejno do 23, 20 i 23.

Dla radomianek było to już piąte z rzędu zwycięstwo na zapleczu ekstraklasy. Kolejne zwycięstwo dało awans na trzecią lokatę w pierwszej lidze. E.Leclerc Radomka wykorzystała więc potknięcia Solnej Wieliczki i Energetyka Poznań, które przegrały swoje spotkania w tej kolejce.

Żukowski: Polska nie trafiła ani do grupy marzeń, ani do grupy śmierci. Teraz trzeba patrzeć na formę piłkarzy

QUIZ. Gwara młodzieżowa lat 70. Czy rozpoznasz te słowa?