Energia Kozienice przegrała w Ostrołęce z tamtejszą Koroną i spadła z czwartej ligi

SzS
Energia Kozienice
Energia Kozienice Sylwester Szymczak
W rewanżowym spotkaniu barażowym o utrzymanie w czwartej lidze, Korona Ostrołęka pokonała Energię Kozienice. W pierwszym meczu w Kozienicach był remis 1:1. Kozieniczanie w lidze okręgowej zagrają pierwszy raz od sezonu 2008/09

Korona Ostrołęka - Energia Kozienice 2:1 (0:0)
Bramki: Strzeżysz 55, 83 - Książek 74
Energia: Baranowski - Wasilewski, Kędra, Lament, Szary, Wójcik, Kalinka, Kołodziejczyk, Książek, Skowroński, Ciupiński

Po wyrównanej pierwszej połowie, gospodarze zdobyli bramkę tuż po przerwie. Kozieniczanie zerwali się do ataku i przyniosło to efekty w 74 minucie. Podopieczni trenera Mariusza Sztobryna wyrównali. Bramkę zdobył Bartek Książek, który rownież strzelał w pierwszym meczu. Wydawało się, że goście pójdą za ciosem, ale w 83 minucie Piotr Strzeżysz wyprowadził ostrołęcką drużynę na prowadzenie.
W ostatnich minutach mimo ataków, gościom nie udało się zdobyć bramki.

Energia Kozienice po 10 latach ponownie zagra w lidze okręgowej.