Energia Kozienice zremisowała z Pelikanem Łowicz

SzS
Fragment meczu Energia - Pelikan. Eugeniusz Kołodziejczyk (z prawej)
Fragment meczu Energia - Pelikan. Eugeniusz Kołodziejczyk (z prawej) Albert Kaczmarzyk
Piłkarze trzecioligowej Energii Kozienice wciąz wiosną nie przegrali. Sprawili kolejną niespodziankę remisując z Pelikanem Łowicz 1:1.

Energia Kozienice - Pelikan Łowicz 1:1 (1:1)
Bramki: Stanisławski 30 - Wojcieszyński 28 z karnego

Energia: Piaseczny - Janiszewski, Walasek, Mortka (84' Stróżka), Szary, Michalski, Kalinka (15 Putin), Zawadzki, Paterek (87 Kozicki), Stanisławski, Kołodziejczyk (90 Czerwiński)

Po remisach z Pogonią Grodzisk Mazowiecki i Legią II Warszawa, Energia Kozienice w meczu z Pelikanem również skazywana była na porażkę. Tymczasem drużyna trenera Artura Kupca sprawiła kolejną niespodziankę.

W 28 minucie goście objęli prowadzenie po strzale z rzutu karnego. Zaledwie dwie minuty później był już remis. Wyrównał Damian Stanisławski.

Więcej w tym meczu groźnych okazji stworzyli sobie piłkarze z Łowicza. Chyba najlepszą mieli w ostatniej minucie, kiedy to Rafał Stróżka wybił piłkę z linii bramkowej. Niemniej za ambicję i wolę walki kozieniczanie dostali cenny punkt.