Fatalny mecz Broni, fatalny debiut trenera (wideo, zdjęcia)

szsZaktualizowano

Zobacz galerię (24 zdjęcia)
Piłkarze Broni Radom zaskoczyli swoją grą wszystkich i przede wszystkim nowego trenera, Grzegorza Dziubka. Niestety powodów do radości ni8e mieli, ani on, ani nikt oprócz ekipy gości.

Broń Radom - Pelikan Łowicz 2:5 (1:4)
Bramki: Mikołaj Skórnicki 38, Dominik Leśniewski 72 - Rafał Parobczyk 7, Michał Gamla 14, Robert Kowalczyk 31, 83, Damian Kosiorek 36.

Broń: Młodziński - Dobosz, Skórnicki, Ankurowski, Wicik, Leśniewski, Dziubiński, Więcek (46 Sałek), Kowalski, (85 Kaszubowski) Bouchniba, Nowosielski (46 Dziubek).

Piłkarze Broni zadebiutowali pod wodzą nowego trenera, Grzegorza Dziubka. Trudno jednak po pierwszym meczu mieć pretensje do szkoleniowca. Drużyna w pierwszej połowie grała jakby miała spętane nogi. Zwłaszcza w defensywie, przy wyprowadzaniu piłki, Broń popełniała masę błędów. Przed przerwą praktycznie każdy groźny strzał kończył się bramką dla ekipy z Łowicza.
W 38 minucie gola strzelił Mikołaj Skórnicki, a w drugiej połowie na 2:4, Dominik Leśniewski. Wydawało się, że Broń ruszy do ataku. Brakowało strzelenia kontaktowej bramki. Sytuację skomplikowała czerwona kartka Mateusza Dziubka w 79 min. Chwilę później goście dołożyli jeszcze jedną bramkę i było już po meczu.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.