Konkurs tańca zakończył ferie zimowe w Młodzieżowym Domu Kultury w Radomiu.
    1/7
    przejdź do galerii

Konkurs tańca zakończył ferie zimowe w Młodzieżowym Domu Kultury w Radomiu. ©MDK

Feryjny Turniej Tańca był już ostatnią imprezą zorganizowaną w ramach ferii w Młodzieżowym Domu Kultury w Radomiu. Były nagrody i dyplomy.
    Uczestnicy startowali w kilku kategoriach tanecznych i wiekowych.Ich poczynania obserwowało wnikliwie jury, by po ponad dwóch godzinach ogłosić wyniki.

W kategorii Street dance do 8 lat - I miejsce zajęła Laura Wójcik, w kategorii 9-12 lat - I miejsce zajęła Oliwia Goliat, II - Karolina Woźniak, III - Gabriela Pisarek, IV - Antonina Nowak, V - Nadia Sroka.

W kategorii 13 - 16 lat - na I miejscu uplasował się Kamil Głogowski, a na II pozycji - Zuzanna Chała. W innych formach tańca:w kategorii do 8 lat - I miejsca zajęła Hanna Jaworska, w kategorii - 9-12 lat - I miejsce zdobyła Małgorzata Gadowska, a II - Anna Wróblewska.

Była jeszcze kategoria: showcase, w której I miejsce (8-12 lat) zajęły Iga Wojcieszak i Hania Jaworska, II - Maja Figura i Lena Pękacka, a III- Nadia Sroka i Nadia Kaczorowska.

W kategorii 13 - 16 lat I miejsce zajęła grupa Be. Brave.

Turniej przygotowali Agnieszka Sikorska i Marcin Wieczorek.

Feryjny Turniej Tańca był już ostatnią imprezą zorganizowaną w ramach ferii w Młodzieżowym Domu Kultury. Było ich bardzo wiele, a wszystkie cieszyły się dużym zainteresowaniem. Można było brać udział w warsztatach plastycznych, muzycznych: gitarowych, perkusyjnych i keyboardowych, zajęciach sportowych, a także w ciekawym balu karnawałowym.

Effect i Boyfriend zagrali w Explosion! Zobacz zdjęcia!

Alan z Warsaw Shore na imprezie w Explosion. Zobacz zdjęcia!