Ferie zimowe w Radomiu. Caritas Diecezji Radomskiej...

  Ferie zimowe w Radomiu. Caritas Diecezji Radomskiej zorganizowała świetne zajęcia w Centrum Nauki i Zabawy Bajka

  tnt

  Echo Dnia Radomskie

  Echo Dnia Radomskie

  Dzieciaki z Centrum Nauki i Zabawy Bajka świetnie się bawiły. Miały zajęcia w placówce, ale uczestniczyły także w wycieczkach.
  1/12
  przejdź do galerii

  Dzieciaki z Centrum Nauki i Zabawy Bajka świetnie się bawiły. Miały zajęcia w placówce, ale uczestniczyły także w wycieczkach. ©Centrum Nauki i Zabawy Bajka

  Centrum Nauki i Zabawy Bajka - jednostka Caritas Diecezji Radomskiej kolejny raz zorganizowała bezpłatne, ciekawe i kreatywne ferie zimowe dla swoich podopiecznych.
  - Tegoroczne ferie minęły nam bardzo intensywnie i ciekawie mimo braku śniegu. Pierwszy tydzień to zwiedzanie wystawy oraz warsztaty w Mazowieckiem Centrum Sztuki Współczesnej - Elektrownia, kolejny dzień to jak zwykle pyszne warsztaty kulinarne w restauracji MammaLeo, ale też pogadanka i ciekawy film na temat Internetu w Multikinie - opowiada o zajęciach Paulina Zalewska z Centrum Nauki i Zabawy „Bajka”.

  Były także wspólne zabawy integracyjne, plastyczne i przygotowywanie obiadu. Podopieczni wzięli też udział w turnieju na kręgielni i spacerze po Radomiu. Kolejny tydzień to również moc atrakcji - wyjazd do Warszawy, warsztaty rzeźbiarskie i plastyczne, wizyta w bibliotece, wspólna pizza, park trampolin Jump World, a na koniec zajęcia pokazowe z druku 3D w ramach akademii „uczesie3d”.

  - W tych wyjątkowo kreatywny i aktywnych feriach udział brało ponad 40 wychowanków. Naszym celem jest to, aby dzieci znalazły tu drugi dom, nie tylko w ferie, choć ten czas jest zdecydowanie bardzo ciekawy, ale na co dzień, bowiem w naszej placówce jest bardzo wesoło, bezpiecznie, ciekawie i głośno. Bardzo nas cieszy tak duża frekwencja, bo tutaj czeka ich nie tylko wiele atrakcji, ale też ciepły obiad czy pyszny podwieczorek. Wszystkie zajęcia dla podopiecznych Caritas Diecezji Radomskiej są bezpłatne - dodaje Paulina Zalewska z Centrum Nauki i Zabawy „Bajka”.

  Zobacz galerię

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Zobacz też: 28-latek driftował na rondzie w Radomiu. Został zatrzymany


  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Galerie zdjęć

  Miss Ziemi Radomskiej 2019

  15 kandydatek do korony Miss ZDJĘCIA

  15 kandydatek do korony Miss ZDJĘCIA

  Casting do konkursu finałowego Miss ZDJĘCIA

  Casting do konkursu finałowego Miss ZDJĘCIA

  Koniec z wojnami o pilota. Więcej telewizji i smartfon w prezencie w Orange Love

  Koniec z wojnami o pilota. Więcej telewizji i smartfon w prezencie w Orange Love

  Prenumerata cyfrowa Echa Dnia. Kup już teraz >>

  Prenumerata cyfrowa Echa Dnia. Kup już teraz >>