Finałowy mecz Mirax Pucharu Polski na żywo! Sprawdź wynik meczu Pilica Białobrzegi - Enea Energia Kozienice!

Łukasz Kościelniak
Fragment meczu Enea Energia Kozienice - Pilica Białobrzegi.
Fragment meczu Enea Energia Kozienice - Pilica Białobrzegi. Sylwester Szymczak
W środę, 25 listopada o godzinie 17 na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu rozegrany zostanie finałowy mecz Mirax Pucharu Polski, w którym Pilica Białobrzegi zmierzy się z Enea Energią Kozienice. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji live z tego pojedynku!

PROSIMY O ODŚWIEŻANIE STRONY

Enea Energia Kozienice - Pilica Białobrzegi 1:1 (1:0), po rzutach karnych 2:4
Roman Skowroński 28 - Kamil Czarnecki 74.

Enea Energia: Wrzosek - Wasilewski, Wójcik, Książek, Kołodziejczyk (81 Puzianowski), Lament, Śliwiński, Grot, Piasek (70 Starzyk), Walisiewicz, Skowroński.

Pilica: Adamczyk - Niedziela (73 Skrzypek), Michalski, Karasek, Czarnecki, Winiarski (62 Stanisławski), Rawski (67 Kucharczyk), Klinicki, Walasek, Zawadzki, Kencel (86 Bykowski).

Żółte kartki: Walasek, Klinicki - Wasilewski, Walisiewicz.

Sędziuje: Jakub Jabłoński.

2:4 - KONIEC! Damian Stanisławski wykorzystuje rzut karny i zapewnia Pilicy Białobrzegi końcowe zwycięstwo! Puchar po 21 latach jedzie do Białobrzegów!

2:3 - Bartłomiej Książek "Panenką" strzela gola!

1:3 - Hubert Skrzypek pewnym strzałem daje Pilicy dwubramkowe prowadzenie!

1:2 - trzecia seria jedenastek! Marcel Grot podchodzi do piłki, ale trafia tylko w słupek!

1:2 - Michał Kucharczyk nie daje szans Wrzoskowi!

1:1 - pewna, spokojna podcinka Mateusza Wójcika!

0:1 - Hubert Skrzypek wyprowadza Pilicę na prowadzenie!

0:0 - Do pierwszego karnego podszedł Roman Skowroński, ale jego strzał obronił Filip Adamczyk!

90+4' - koniec regulaminowego czasu gry. Remis oznacza, że czeka nas seria rzutów karnych!

90+3' - żółta kartka dla Krzysztofa Walisiewicza za faul.

90' - sędzia doliczył cztery minuty.

86' - Kolejna zmiana w Pilicy. Marcin Bykowski wchodzi za Macieja Kencela.

84' - strzał jednego z graczy kozieniczan, ale zbyt lekki, żeby sprawić problemy Filipowi Adamczykowi.

81' - druga zmiana w Energii. Hubert Puzianowski za Eugeniusza Kołodziejczyka.

74' - GOOLLL dla Pilicy! Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Kamila Czarneckiego, który mocnym uderzeniem doprowadził do wyrównania!

73' - Hubert Skrzypek zastępuje Bartłomieja Niedzielę. Trener Pilicy dokonuje kolejnej zmiany, ale na razie nowi zawodnicy nie robią większej różnicy na boisku.

70' - pierwsza roszada w Energii. Za Kamila Piaska wchodzi Patryk Starzyk.

67' - kolejna zmiany w Pilicy. Michał Kucharczyk zmienia Marcina Rawskiego.

66' - Kacper Klinicki z Pilicy ukarany żółtą kartką.

65' - Stanisławski dośrodkował w pole karne do Bartłomieja Niedzieli, ale ten głową nie trafił w światło bramki.

62' - pierwsza zmiana w Pilicy. Damian Stanisławski wchodzi za Damiana Winiarskiego.

55' - z narożnika pola karnego uderzył Damian Winiarski, piłkę na rzut rożny sparował Wrzosek.

46' - rozpoczęła się druga część spotkania.

17:46 - koniec pierwszej części spotkania. Trzeba przyznać, że jak na razie mecz nie porywa. Enea Energia mądrze się broni, a Pilica nie za bardzo ma pomysłu jak sforsować defensywę. Efekt jest taki, że spotkanie toczy się głównie w środku pola, a dzięki skutecznej kontrze i bramce Romana Skowrońskiego, bliżej wygranej są zawodnicy z Kozienic. Wracamy za kwadrans!

45' - sędzia Jakub Jabłoński doliczył dwie minuty.

44' - kolejna żółta kartka, tym razem dla kozieniczan, a konkretnie dla Michała Wasilewskiego. Strzał z rzutu wolnego nie sprawił większego problemu golkiperowi Enea Energii.

40' - uderzał Bartłomiej Niedziela, ale bez większych problemów futbolówkę złapał Wrzosek.

34' - minuty mijają, Pilica nadal nie potrafiła zagrozić bramce kozieniczan.

28' - GOOOL! Świetne podanie z lewej strony boiska sfinalizował z bliska najlepszy strzelec Tymex Ligi Okręgowej, Roman Skowroński!

22' - minuty mijają, a na boisku dzieje się niewiele ciekawego...

17' - strzał Bartłomieja Michalskiego poszybował nad poprzeczką bramki Energii!

13' - jak na razie przewagę ma Pilica, ale nie przekłada się to na zagrożenie pod bramką Macieja Wrzoska.

6' - pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu. Otrzymał ją Patryk Walasek z Pilicy, który sfaulował szarżującego Romana Skowrońskiego. Strzał Bartłomieja Książka obok słupka.

17:00 - witamy ze stadionu przy ulicy Narutowicza, gdzie Enea Energia Kozienice podejmuje Pilicę Białobrzegi. Mecz właśnie się rozpoczął.