Finlandia - Rosja 0:1. Zobacz gol na YouTube (WIDEO). EURO 2020 skrót 16-06-2021

DW
Polska Press
16. 06. 2021, mecz Finlandia - Rosja 0:1. Zobacz skrót meczu UEFA EURO 2020.

Finlandia - Rosja 0:1 (0:1)
Bramka:
Aleksiej Miranczuk 90+2.

Gol Miranczuka:

Skrót meczu:

***

W środę 16 czerwca zaczniemy drugą kolejkę fazy grupowej mistrzostw Europy. Na pierwszy ogień pójdzie mecz grupy B, w którym Finlandia zagra z Rosją.

Finowie w pierwszej kolejce dość niespodziewanie pokonali Danię 1:0. Mecz ten zostanie zapamiętany jednak nie tylko z tego powodu - pod koniec pierwszej połowy przytomność stracił bowiem pomocnik Duński, Christian Eriksen, który po akcji reanimacyjnej został zabrany do szpitala, a mecz przerwano na dłuższy czas. Po wznowieniu jedynego gola strzelili Finowie, ale najważniejszą wiadomością tego dnia była stabilna sytuacja zdrowotna Eriksena.

Rosjanie natomiast w pierwszej kolejce doznali porażki 0:3 z Belgami i teraz zapewne zrobią wszystko, by zdobyć pierwsze punkty na tym turnieju

Czy podopieczni Stanisława Czerczesowa zdołają to zrobić?