Fortuna 1 Liga. Dwóch piłkarzy Radomiaka Radom, Dawid Abramowicz i Michał Kaput w najlepszej jedenastce 26 kolejki (ZDJĘCIA)

Włodzimierz Łyżwa
Radomiak Radom w 26 kolejce Fortuna 1 Liga pokonał 1:0 Odrę Opole. Gola na wagę wygranej i trzech punktów strzelił Filipe Nascimento w 66 minucie meczu. Ogólnopolski tygodnik Piłka Nożna wygrał do najlepszej jedenastki tej kolejki dwóch futbolistów zielonych, lewego defensora Dawida Abramowicza, defensywnego pomocnika Michała Kaputa.  Oto uzasadnienie:Dawid Abramowicz - przez godzinę grał przeciętnie, jak cały Radomiak, później zdecydowanie podkręcił tempo,Michał Kaput - wrócił na właściwe tory. Sprawił, że nieobecność Mateusza Radeckiego była nieodczuwalna.ZOBACZ ZDJĘCIA>>>
Radomiak Radom w 26 kolejce Fortuna 1 Liga pokonał 1:0 Odrę Opole. Gola na wagę wygranej i trzech punktów strzelił Filipe Nascimento w 66 minucie meczu. Ogólnopolski tygodnik Piłka Nożna wygrał do najlepszej jedenastki tej kolejki dwóch futbolistów zielonych, lewego defensora Dawida Abramowicza, defensywnego pomocnika Michała Kaputa. Oto uzasadnienie:Dawid Abramowicz - przez godzinę grał przeciętnie, jak cały Radomiak, później zdecydowanie podkręcił tempo,Michał Kaput - wrócił na właściwe tory. Sprawił, że nieobecność Mateusza Radeckiego była nieodczuwalna.ZOBACZ ZDJĘCIA>>>Kacper Pacocha radomiak.pl

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0