Fortuna 1 Liga. Oceniamy piłkarzy Radomiaka Radom po meczu z Puszczą Niepołomice, który zakończył się remisem 1:1

78 minuta meczu, Radomiak - Puszcza. Piłka po strzale Mateusza Cichockiego wylądowała w siatce. Tadeusz Klocek
W 17 ostatniej kolejce rundy jesiennej, Radomiak Radom zremisował na miejskim stadionie przy ulicy Narutowicza 9 z Puszczą Niepołomice. W 37 minucie prowadzenie dla Puszczy uzyskał Piotr Stawarczyk, wyrównał w 78 minucie Mateusz Cichocki.

Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice 1:1 (0:1).
Bramki: 0:1 Piotr Stawarczyk 37, 1:1 Mateusz Cichocki 78.
Radomiak:Kochalski - Abramowicz, Grudniewski, Cichocki, Jakubik (46 Kaput, 74 Leandro) - Karwot, Banasiak - Mikita, Makowski, Michalski (57 Winsztal) - Górski.
Puszcza:Niemczycki - Czarny, Widejko, Stawarczyk, Stępień - Żytek, Kotwica - Tomalski, Serafin (88 Orłowski), Sitek (69 Bąk) - Embalo (82 Uwakwe).
Żółte kartki: Banasiak, Kaput, Karwot (Radomiak), Kotwica, Embalo, Widejko (Puszcza).
Sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń).
Widzów: 3526.

[ZDJĘCIA] Radomskie cheerleaderki są coraz lepsze i prezentują poziom ekstraklasowy!

QUIZ. Radomskie gwiazdy sportu. Potrafisz ich rozpoznać?

Radomiak Radom. Kadra na sezon 2019/2020. Oto pełny skład "zielonych" na nowe rozgrywki w Fortuna 1 Ligi

[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!

TOP 20! Najciekawsze letnie transfery w klubach regionu radomskiego!

[UNIKATOWE ZDJĘCIA] Kibicowskie klimaty w regionie radomskim. Niektórych ekip już nie ma