Fortuna 1 Liga. Odra Opole - Radomiak Radom 1:1. Czerwona kartka dla Meika Karwota. Gol Leandro Rossi z karnego [DUŻO ZDJĘĆ Z MECZU]

Włodzimierz Łyżwa
Fragment meczu, Odra - Radomiak.
Fragment meczu, Odra - Radomiak. facebook Odra Opole Daria Strąk
W meczu dziewiątej kolejki Fortuna 1 Liga, Odra Opole zremisowała 1:1 z Radomiakiem Radom. Od 66 minuty Radomiak grał w "10" po tym jak czerwoną kartką został ukarany Meik Karwot (konsekwencja drugiej żółtej).

Odra Opole - Radomiak Radom 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Sebastian Bonecki 12, 1:1 Leandro Rossi 77 karny.
Odra: Rosa – Tabiś, Kamiński, Żemło, Matuszewski, Trojak (87 Niziołek), Mikinic (76 Winiarczyk), Bonecki, Kort (58 Nowak), Janus (76 Gancarczyk), Czapliński.
Radomiak: Kochalski – Jakubik, Bodzioch, Cichocki, Bogusz (90 Banasiak), Kaput, Lewandowski (69 Leandro), Karwot, Kozak, Gąska (86 Świdzikowski), Angielski (69 Podliński).

Po trzech porażkach z rzędu Radomiak przełamał złą passę i wywalczył jeden punkt w Opolu z meczu z Odrą.

Bez Macieja Świdzikowskiego i Leandro Rossi przystąpił Radomiak do meczu z Odrą w Opolu, jeżeli chodzi o wyjściowy skład. Pod nieobecność tych piłkarzy, rolę kapitana pełnił Mateusz Cichocki.
Już w 12 minucie radomianie stracili gola. Za faul Mateusza Bodziocha za jednym z graczy Odry, arbiter z Łodzi, Paweł Malec podyktował rzut wolny z około 25 metrów. Do futbolówki podszedł Sebastian Bonecki i bezpośrednim strzałem pokonał Mateusza Kochalskiego.
Dalsze minuty to nie gra w piłkę, tylko kopanina. Odra stwarzała sytuacje po rzutach wolnych, bądź rożnych.
Podopieczni trenera Dariusza Banasika w pierwszej połowie nie stworzyli sobie żadnej okazji do zdobycia bramki.

W 66 minucie gracz Radomiaka Meik Karwot został ukarany za faul żółtą kartką, a że już miał jedną na koncie, zobaczył czerwoną i musiał udać się do szatni.
Za kilka minut trener Dariusz Banasik dokonał dwóch zmian. Na placu gry pojawił się Leandro Rossi i Karol Podliński.
W 77 minucie za faul na Podlińskim, sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystał Leandro.
Końcowe minuty meczu, to obrona przez Radomiaka remisu i jednego punktu.

[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!

QUIZ. Potrafisz rozpoznać radomskie gwiazdy sportu?

Co obecnie robią byli piłkarze Radomiaka Radom. Jedni nadal grają w piłkę, inni zostali trenerami, sędziami, prezesami