Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W meczu 28 kolejki Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom pokonał...

Fortuna 1 Liga. Radomiak pokonał Stomil 1:0. Gol Meika Karwota. ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU

Radomiak pokonał Stomil 1:0. Gol Meika Karwota. ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU

W meczu 28 kolejki Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom pokonał 1:0 Stomil Olsztyn.
Radomiak Radom - Stomil Olsztyn 1:0 (1:0)
Bramka: 1:0 Meik Karwot 20 z karnego
Radomiak: Kochalski - Bogusz, Raphael, Cichocki, Abramowicz - Kaput, Karwot - Kozak (69 Mikita), Nascimento (69 Radecki), Gąska (84 Fortes)- Angielski (14 Sokół).

Radomiak do meczu ze Stomilem przystąpił bez Leandro Rossi, który na sobotnim treningu nabawił się urazu pleców. Z tego samego powodu nie zagrał Mateusz Bodzioch. Z kolei za żółte kartki mecz z trybun oglądał Damian Jakubik.
Jakby tego było mało, już w 14 minucie z powodu urazu boisko opuścił Karol Angielski.
Radomiak jednak już w 20 minucie zdobył bramkę z rzutu karnego, którego wykonawcą był Meik Karwot. Jedenastkę arbiter podyktował za faul na Damianie Gąsce.
W 40 minucie po raz drugi bardzo dobrze prowadzący zawody mecz arbiter Tomasz Marciniak wskazał na jedenasty metr. Tym razem faulowany był Dominik Sokół. Ponownie do piłki podszedł Meik Karwot i trafił piłką w słupek.

Polecamy

Kolejny rekord świata wisi w... Szanghaju? Duplantis największą gwiazdą DL

Znany termin i nowy format turnieju Billie Jean King Cup Finals! Wkrótce losowanie

Jedziesz na rodzinną wycieczkę? Zobacz, ile kosztują bilety do popularnych parków