Fortuna 1 Liga. Radomiak Radom nie dał rady liderowi (ZDJĘCIA Z MECZU)

Włodzimierz Łyżwa
W zaległym meczu 24 kolejki, Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom przegrał z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.Radomiak - Bruk-Bet Termalika 0:1 (0:1)Bramka: 0:1 Roman Gergel 33. Radomiak: Kochalski - Jakubik, Cichocki (88 Mikita), Raphael, Abramowicz - Kaput (75 Sokół), Karwot (84 Nascimento) - Leandro, Gąska, Kozak (84 Fortes) - Radecki. Bruk-Bet Termalika: Loska - Grabowski, Gergel (84 Zeman), Stefanik (64 Bonecki), Śpiewak (72 Wasielewski), Radwański (84 Javanović), Grzybek, Żyra (46 Bezpalec), Hubinek, Putiwcew, Biedrzycki.Sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa).W 23 minucie kapitalnym strzałem głową popisał się Leandro Rossi , ale jeszcze lepszą interwencją bramkarz Tomasz Loska. W 33 minucie, piłkę na własnej połowie stracił Michał Kaput i po zagraniu jednego z graczy Termaliki do Romana Gergela, który pokonał Mateusza Kochalskiego. W doliczonym czasie gry po strzale Damiana Gąski, radomianie domagali się rzutu karnego zagranie piłki ręką przez gracza gości. Druga połowa rozpoczęła się do ataków Radomiaka i co kilka chwil dochodziło się gorących spięć pod bramkę gości.W 75 minucie na boisku pojawił się Dominik Sokół i pierwszy jego kontakt z piłką powinien zakończyć się zdobyciem bramki. Z trzech metrów trafił w bramkarza Niecieczy.Radomiak nie dał rady liderowi, ale pokazał bardzo dobry futbol i dużym optymizmem trzeba patrzeć na ostatnie mecze ligowe.  ZDJĘCIA Z MECZU>>>
W zaległym meczu 24 kolejki, Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom przegrał z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.Radomiak - Bruk-Bet Termalika 0:1 (0:1)Bramka: 0:1 Roman Gergel 33. Radomiak: Kochalski - Jakubik, Cichocki (88 Mikita), Raphael, Abramowicz - Kaput (75 Sokół), Karwot (84 Nascimento) - Leandro, Gąska, Kozak (84 Fortes) - Radecki. Bruk-Bet Termalika: Loska - Grabowski, Gergel (84 Zeman), Stefanik (64 Bonecki), Śpiewak (72 Wasielewski), Radwański (84 Javanović), Grzybek, Żyra (46 Bezpalec), Hubinek, Putiwcew, Biedrzycki.Sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa).W 23 minucie kapitalnym strzałem głową popisał się Leandro Rossi , ale jeszcze lepszą interwencją bramkarz Tomasz Loska. W 33 minucie, piłkę na własnej połowie stracił Michał Kaput i po zagraniu jednego z graczy Termaliki do Romana Gergela, który pokonał Mateusza Kochalskiego. W doliczonym czasie gry po strzale Damiana Gąski, radomianie domagali się rzutu karnego zagranie piłki ręką przez gracza gości. Druga połowa rozpoczęła się do ataków Radomiaka i co kilka chwil dochodziło się gorących spięć pod bramkę gości.W 75 minucie na boisku pojawił się Dominik Sokół i pierwszy jego kontakt z piłką powinien zakończyć się zdobyciem bramki. Z trzech metrów trafił w bramkarza Niecieczy.Radomiak nie dał rady liderowi, ale pokazał bardzo dobry futbol i dużym optymizmem trzeba patrzeć na ostatnie mecze ligowe. ZDJĘCIA Z MECZU>>>Włodzimierz Łyżwa