Fortuna 1 Liga. Radomiak Radom po bardzo dobrym meczu pokonał 1:0 Sandecję Nowy Sącz. Gol Dawida Abramowicza

Radość Dawida Abramowicza po strzeleniu gola.
Radość Dawida Abramowicza po strzeleniu gola. Tadeusz Klocek
W meczu siódmej kolejki Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom pokonał 1:0 Sandecję Nowy Sącz.

Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz 1:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Dawid Abramowicz 19,
Radomiak: Kochalski – Jakubik, Cichocki, Grudniewski, Abramowicz, Michalski (85 Winsztal), Kaput, Makowski, Leandro (77 Mikita), Lewandowski (56 Banasiak)k, Górski.
Sandecja: Bielica – Bućko, Baran, Flis, Danek (75 Kun), Kanach (86 Thiago), Walski, Chmiel, Klichowicz (65 Ogorzały), Korzym, Małkowski.
Żółte kartki: Danek, Kanach (Sandecja), Lewandowski, Leandro, Michalski (Radomiak).
Sędziował: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
Widzów: 4026.

W porównaniu do ostatniego meczu, z Odrą w Opolu, bezbramkowo zremisowanego przez Radomiaka, Dariusz Banasik, trener zielonych dokonał aż czterech zmian.
W wyjściowym składzie pojawili się, Rossi Leandro, Mateusz Lewandowski, Mateusz Michalski i Maciej Górski.

Po stałym fragmencie gry

W 13 minucie fantastycznym strzałem z 20 metrów popisał się Rafał Makowski, ale jeszcze lepszą interwencją bramkarz Daniel Bielica.
W 19 minucie po zagraniu piłki z rzutu rożnego w wykonaniu Mateusza Michalskiego w pole karne, trafiła do Macieja Górskieg, który głową zgrał do Dawida Abramowicza, który z sześciu metrów pokonał bramkarza gości.
W 24 minucie, kolejny bardzo dobry strzał na bramkę Sandecji. Tym razem, Michał Kaput, ale ponownie doskonałą interwencją Daniel Bielica.

Radomiak w pierwszej połowie dominował na boisku, był zespołem zdecydowanie lepszym i gdyby nie bramkarz Sandecji Daniel Bielica, radomianie prowadziliby wyżej.

W 51 minucie kolejna bardzo dobra interwencja bramkarza Sandecji, który obronił strzał z rzutu wolnego Rafała Makowskiego.
Między 60, a 62 minutą Radomiak miał trzy okazje do podwyższenia wyniku, dwa razy Maciej Górski i raz Dawid Abramowicz. W 65 minucie kolejna doskonała okazja, tym razem miał ją Damian Jakubik. W 72 minucie kolejna okazja bramkowa, obok bramki posłał piłkę Mateusz Michalski.
W 80 minucie, kolejna dobra interwencja bramkarza gości po strzale Patryka Mikity.

ZOBACZ: Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz. Zapis relacji live

(ZDJĘCIA) Zachwycająca forma pięknej, radomskiej trenerki. Pomogła już wielu ludziom