Fortuna 1 Liga. Radomiak Radom pokonał 1:0 Stomil Olsztyn. Gol Meika Karwota(ZDJĘCIA Z MECZU)

Włodzimierz Łyżwa
W meczu 28 kolejki Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom pokonał 1:0 Stomil Olsztyn.Radomiak Radom - Stomil Olsztyn 1:0 (1:0)Bramka: 1:0 Meik Karwot 20 z karnegoRadomiak: Kochalski - Bogusz, Raphael, Cichocki, Abramowicz - Kaput, Karwot - Kozak (69 Mikita), Nascimento (69 Radecki), Gąska (84 Fortes)- Angielski (14 Sokół).Radomiak do meczu ze Stomilem przystąpił bez Leandro Rossi, który na sobotnim treningu nabawił się urazu pleców. Z tego samego powodu nie zagrał Mateusz Bodzioch. Z kolei za żółte kartki mecz z trybun oglądał Damian Jakubik. Jakby tego było mało, już  w 14 minucie z powodu urazu boisko opuścił Karol Angielski. Radomiak jednak już w 20 minucie zdobył bramkę z rzutu karnego, którego wykonawcą był Meik Karwot. Jedenastkę arbiter podyktował za faul na Damianie Gąsce. W 40 minucie po raz drugi bardzo dobrze prowadzący zawody mecz arbiter Tomasz Marciniak wskazał na jedenasty metr. Tym razem faulowany był Dominik Sokół. Ponownie do piłki podszedł Meik Karwot i trafił piłką w słupek. Od 77 minuty, Stomil grał w "10", po tym jak drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Damian Byrtek. ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU>>>
W meczu 28 kolejki Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom pokonał 1:0 Stomil Olsztyn.Radomiak Radom - Stomil Olsztyn 1:0 (1:0)Bramka: 1:0 Meik Karwot 20 z karnegoRadomiak: Kochalski - Bogusz, Raphael, Cichocki, Abramowicz - Kaput, Karwot - Kozak (69 Mikita), Nascimento (69 Radecki), Gąska (84 Fortes)- Angielski (14 Sokół).Radomiak do meczu ze Stomilem przystąpił bez Leandro Rossi, który na sobotnim treningu nabawił się urazu pleców. Z tego samego powodu nie zagrał Mateusz Bodzioch. Z kolei za żółte kartki mecz z trybun oglądał Damian Jakubik. Jakby tego było mało, już w 14 minucie z powodu urazu boisko opuścił Karol Angielski. Radomiak jednak już w 20 minucie zdobył bramkę z rzutu karnego, którego wykonawcą był Meik Karwot. Jedenastkę arbiter podyktował za faul na Damianie Gąsce. W 40 minucie po raz drugi bardzo dobrze prowadzący zawody mecz arbiter Tomasz Marciniak wskazał na jedenasty metr. Tym razem faulowany był Dominik Sokół. Ponownie do piłki podszedł Meik Karwot i trafił piłką w słupek. Od 77 minuty, Stomil grał w "10", po tym jak drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Damian Byrtek. ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU>>>Włodzimierz Łyżwa