Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze

Fortuna 1 Liga. Radomiak Radom wypunktował Sandecję Nowy Sącz (ZDJĘCIA Z MECZU)

Fortuna 1 Liga. Koncert gry piłkarzy Radomiaka (ZDJĘCIA Z MECZU)

W 30 kolejce Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom pokonał Sandecję Nowy Sącz.
Radomiak - Sandecja 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Dominik Sokół 23, 2:0 Leandro Rossi 51 z karnego, 3:0 Dominik Sokół 53.
Radomiak: Kochalski - Jakubik, Cichocki, Bodzioch, Abramowicz - Nascimento, Karwot - Leandro (60 Fortes), Gąska (75 Mikita), Kozak (85 Banasiak) - Sokół (85 Bogusz).
Sandecja: Pietrzkiewicz – Piter-Bućko (69. Kuźma), Dziwniel, Danek, Boczek – Walski, Chmiel (69. Małkowski), Ogorzały, Hajda, Kasprzak (58. Żołądź) – Błanik (59. Prochownik).
Sędziował: Wojciech Myć (Lublin).
Koncert gry podopiecznych trenera Dariusza Banasika, piłkarzy Radomiaka i efektowna wygrana z Sandecją Nowy Sącz.
Zielonych do wygranej dopingowali fani Radomiaka, których na trybunach zjawiło się około 1000.
W 23 minucie po zagraniu Meika Karwota do Dominika Sokoła, ten drugi wykorzystuje błąd bramkarza Sandecji i umieszcza piłkę w siatce.
Wymarzony był początek drugiej połowy dla Radomiaka. Najpierw arbiter podyktował rzut karny za faul na Miłoszu Kozaku. Jedenastkę na gola zamienił Leandro Rossi. Za kilka chwil już było 3:0, ponownie Dominik Sokół pokonał bramkarza Sandecji.
Dominik Sokół tym samym sprawił sobie super prezent, do w niedzielę obchodził swoje 22 urodziny.
30 urodziny miał także 16 maja inny futbolista Radomiaka, Dawid Abramowicz.