Fryze i Skowroński z Returnu mistrzami Polski kadetów

/MN/
Marcin Skowroński i Konrad Fryze z RKT Return zdobyli złoty medal w deblu na mistrzostwach Polski kadetów w tenisie RKT Return
Zawodnicy RKT Return Radom, Konrad Fryze i Marcin Skowroński z RKT Return Radom zdobyli w Bytomiu złoty medal mistrzostw Polski kadetów w deblu.

Zawody odbyły się w Bytomiu w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Wzięło w nich udział czterech zawodników RKT Return Radom: Konrad Fryze, Marcin Skowroński, Aleksander Sadal i Jakub Kozioł. Najlepiej w deblu zaprezentował się duet Fryze/Skowroński, który w świetnym stylu wywalczył złoty medal. Zawodnicy Returnu wygrali cztery mecze bez straty seta, a w finale oddali rywalom zaledwie dwa gemy.

Ponadto brązowy medal w deblu wywalczył inny zawodnik Returnu, Aleksander Sadal, który występował w parze z Janem Gałkiem z Warszawianki. Radomsko-warszawska para w walce o finał przegrała z późniejszymi zwycięzcami.

Jakub Kozioł grał w parze z Bartłomiejem Jędrzejczykiem z Legii Warszawa i zakończył zmagania na drugiej rundzie.

Radomscy tenisiści gorzej zaprezentowali się w grze pojedynczej. Najdalej dotarł Konrad Fryze, który odpadł w ćwierćfinale. Marcin Skowroński rozgrywki zakończył na 1/8 finału, natomiast Aleksander Sadal i Jakub Kozioł przegrali w drugiej rundzie.

W klasyfikacji klubowej RKT Return zajął wysokie trzecie miejsce.