Gdzie nie będzie prądu w mazowieckim 26.05? Sprawdź planowane wyłączenia prądu oraz awarie

Newsroom 360
Newsroom 360
Gdzie będą planowane przerwy w dostawie prądu? Sprawdź w naszym artykule
Gdzie będą planowane przerwy w dostawie prądu? Sprawdź w naszym artykule istockphoto.com/Aryut
Udostępnij:
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w mazowieckim 26.05? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu 26.05 w mazowieckim. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w mazowieckim. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Planowane wyłączenia prądu w mazowieckim

powiat żyrardowski

Mszczonów, ul. Królowej Jadwigi, ul. Józefpolska, ul. Grunwaldu, Pogorzałki
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Korytów A, ul. Ogrodników
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Żyrardów, ul. Krótka nr 20 - 25, ul. Stanisława Moniuszki nr 32, ul. Smocza, ul. Środkowa nr 13 - 32
30.05 od godz. 8:00 do 15:00


Wiskitki, ul. Pańska, ul. Targowa
30.05 od godz. 8:00 do 15:00


Waleriany, nr 1 - 40
31.05 od godz. 8:00 do 13:00


Stare Kozłowice, nr 10 - 40
1.06 od godz. 8:00 do 15:00


Stare Kozłowice, nr 1 - 32, Wiskitki, ul. Zagródź, ul. Lawendowa
2.06 od godz. 8:00 do 15:00


Kuklówka Radziejowicka, ul. Szkolna nr 1 - 69, Kuklówka Zarzeczna, ul. Józefa Chełmońskiego nr 14 - 39, 50, ul. Grodziska nr 16
3.06 od godz. 8:00 do 16:00


Grabina Radziwiłłowska, ul. Duża
3.06 od godz. 8:00 do 16:00


Cyganka, ul. Szkolna 7,13,19,25,28, 32,35,41,43,45, działka 631, ul. Wojska Polskiego 21,25,37,39,41,43,45, 46, działka 605
1.06 od godz. 13:00 do 17:00


powiat grodziski

Osowiec, ul. Bukowa, ul. Mirabelki, ul. Morwowa, ul. Cisowa
30.05 od godz. 8:00 do 14:00


Henryszew, ul. Szarych Szeregów, ul. Świerkowa, ul. 11 Listopada
31.05 od godz. 8:00 do 15:00


Henryszew, ul. Szarych Szeregów nr 1 - 10, ul. Świerkowa, ul. 11 Listopada
2.06 od godz. 9:00 do 16:00


Milanówek, ul. Podgórna 27,28,31,33,37,47,47A,66,68,70,74,76,88,, ul. Parkowa 23,23A,24,27,28,30,, ul. Tadeusza Kościuszki 38,53A,57A,60,61,66,67,68,70,70A,70B,71,73,
30.05 od godz. 8:30 do 14:30


Chrzanów Mały, 14d,14b,14c,14k,14j,14h,15d,15g,17p, 17H, 18,18b,18c, 19b,19c, Milanówek, ul. Wojska Polskiego, ul. Obwodu AK Bażant 2, 3, 6, ul. Partyzantów, ul. Gombrowicza 1, 4, 6, 8, 10, 12, ul. Tuwima, ul. Mała, ul. Świerkowa, ul. Piaskowa, ul. Sobieskiego, ul. Franciszka Żwirki, ul. Chrzanowska, ul. Parkowa, ul. Grodeckiego, ul. Górnoleśna, ul. Stanisława Wigury, ul. Podgórna 55, 100, ul. Fryderyka Chopina
31.05 od godz. 8:30 do 14:30


powiat lipski

Sadkowice, nr 48 - 115
2.06 od godz. 8:00 do 16:00


Sadkowice, Nowe Sadkowice
2.06 od godz. 8:00 do 16:00


Jaworska Wola, Jaworska Wola od Nr domu 76 do Nr domu 87
27.05 od godz. 8:00 do 11:00


Dziurków, Dziurków nr domu 174, 178, 180
27.05 od godz. 11:00 do 15:00


Lipsko, Jelonek od Nr domu 101 do Nr domu 102 oraz Lipsko ul. Iłżecka od Nr domu 145 do Nr domu 218
31.05 od godz. 8:00 do 10:00


powiat radomski

Jaroszki, Stoki, Zadobrze
31.05 od godz. 6:30 do 8:00


Zadobrze, Zadobrze Tartak , Zadobrze Zakład Drzewny
31.05 od godz. 6:30 do 18:30


Jaroszki, Stoki, Zadobrze
31.05 od godz. 17:00 do 18:30


Wielogóra, ul. Relaksowa dz. 655/3; do Relaksowa 1;, ul. Rataja od dz. 42/9 do nr 74; Firma Transportowa;, ul.Chałasińskiego od nr 4 do 10;, dz. 626/1;
30.05 od godz. 8:00 do 14:30


Odechów, od nr 118 do 183; dz. 350; 380; 405;
30.05 od godz. 8:30 do 12:00


Odechów, nr 95-117 i 213-218A, dz. 68/3; 476/1; 477/1;
30.05 od godz. 11:00 do 14:30


Oblas, Leśniczówka
31.05 od godz. 8:00 do 14:30


Mazowszany, nr 46-48, dz. 135/2; 138/2; 142; 154; 178/3; 178/4; 178/5; 179/3; 179/5; 179/6; 179/7; 179/13; 180/2; 180/3; 180/4; 180/7; 183/5; 183/8; 183/11;, Kotarwice, nr 69-71A, dz. 298; 300/2; 301/2; 302; 304/1; 307;
31.05 od godz. 8:00 do 14:00


Makowiec, ul. Urocza nr 1, 7, 9, 11;
31.05 od godz. 10:00 do 12:00


Klwatka Królewska, dz. 757/14; dz. 767/7,8; dz. 763/11;
1.06 od godz. 12:00 do 15:00


Milejowice, ul. Miła nr 15; 15A;
2.06 od godz. 8:00 do 11:00


Bieniędzice, od nr 18 do 23; Szkoła;
2.06 od godz. 8:00 do 11:00


Bieniędzice, od nr 1 do 17;
2.06 od godz. 8:00 do 11:00


Bieniędzice, od nr 51 do 69;
2.06 od godz. 11:00 do 14:30


Bieniędzice, od nr 25 do 50A;
2.06 od godz. 11:00 do 14:30


Chruślice, od nr 35 do 59;
3.06 od godz. 8:00 do 11:00


Przytyk, Antoniówka dz. 202/5 Przepompownia;
3.06 od godz. 9:00 do 12:00


Chruślice, od nr 1 do 34;
3.06 od godz. 11:00 do 14:30


powiat kozienicki

Garbatka-Letnisko, ul. Partyzantów 5a-17, ul. Leśna, ul. Henryka Dąbrowskiego, ul. Grabowa
31.05 od godz. 7:30 do 14:30


Jasieniec, ul. Łabędzia, ul. Czerska, ul. Edukacyjna, ul. Kanadyjska, ul. Kasztanowa, ul. Pałacowa, ul. Pałacowa, ul. Parkowa, ul. Warecka, ul. Topolowa
31.05 od godz. 8:00 do 11:00


powiat otwocki

Józefów, Zieleniec, Miejska Dąbrowa, 3-37, Kosny, 18-33, Sielce, 30-31
1.06 od godz. 9:00 do 15:00


Gózd, ul. Starowiejska od nr 4 do 34 i od nr 3 do 41;
1.06 od godz. 8:00 do 14:30


Stefanówka, ul. Żurawia od nr 63 do 49 + 50,60,72,86, ul. Bociania, ul. Krucza, Boryszew, Duchnów, ul. Wspólna od nr 1 do 31, Wiązowna, ul. Duchnowska 93 , 95
30.05 od godz. 9:00 do 13:00


Osieck, ul. Pilawska od nr. 1 do 28, ul. Rynek od nr. 1 do 20, ul. Krakowska od nr. 1 do 11, ul. Krótka nr. 3, 5, 7, ul. Różana
31.05 od godz. 8:30 do 12:30


Otwock, ul. Zielna od nr 19 do Turystycznej, ul. Turystyczna 21, ul. Świderska 50 , 54 ,54 A ,58
1.06 od godz. 9:00 do 13:00


Radiówek, działki RON
1.06 od godz. 9:00 do 13:00


Rzakta, ul. Mazowiecka od 53 do 75 nieparzyste, od 34 do 64 parzyste, ul. Wiejska od 4 do 34 parzyste, od 9 do 29 nieparzyste,, ul. Północna, ul. Pólko, ul. Mokra
3.06 od godz. 8:00 do 12:00


Kopki, ul. Aleja Przyjaciół działki letniskowe
3.06 od godz. 8:30 do 12:00


Rzakta, ul. Mazowiecka 66,68,87,91, ul. Wiejska 31
3.06 od godz. 12:00 do 14:30


powiat grójecki

Dąbrówka Stara
27.05 od godz. 8:00 do 11:00


Łaszczyn, Załuski
27.05 od godz. 8:00 do 13:00


Kociszew
30.05 od godz. 8:00 do 11:00


Brzostowiec
30.05 od godz. 8:00 do 13:00


Domaniewice
31.05 od godz. 8:00 do 13:00


Domaniewice
1.06 od godz. 8:00 do 13:00


Zbrosza Duża
1.06 od godz. 9:00 do 12:00


Budziszynek, Mąkosin
2.06 od godz. 8:00 do 11:00


Dziarnów
2.06 od godz. 8:00 do 13:00


Wilkonice
2.06 od godz. 9:00 do 12:00


Prusy, Warka, ul. Pruska, ul. Puławska
2.06 od godz. 11:00 do 15:00


Gilówka
3.06 od godz. 8:00 do 13:00


Podgórzyce, Konary
3.06 od godz. 8:00 do 11:00


Kociszew, Krobów, ul. Konwaliowa, Wola Krobowska
3.06 od godz. 9:00 do 12:00


Gaj Żelechowski, Widok, Dąbrowa Duża
6.06 od godz. 8:00 do 11:00


Główczyn
6.06 od godz. 8:00 do 13:00


Skowronki
6.06 od godz. 9:00 do 12:00


Skowronki, Łęczeszyce
7.06 od godz. 9:00 do 12:00


Barcice Rososkie, Zadębie, Zalesie
7.06 od godz. 11:00 do 14:00


Michałowice
8.06 od godz. 8:00 do 13:00


Grażyna, Pilica, Stara Warka
8.06 od godz. 11:00 do 14:00


Huta Błędowska
9.06 od godz. 8:00 do 13:00


Górki-Izabelin, ul. Aleja III, ul. Aleja IV, ul. Aleja V, ul. Armii Krajowej, ul. Leśna, ul. Spacerowa
10.06 od godz. 8:00 do 13:00


Palczew, Palczew-Parcela
10.06 od godz. 11:00 do 14:00


Górki-Izabelin, ul. Aleja I, ul. Aleja II, ul. Grójecka, ul. Leśna, ul. Spacerowa, Mogielnica, ul. Grójecka, ul. Modrzewiowa
13.06 od godz. 8:00 do 13:00


Jankowice
14.06 od godz. 8:00 do 13:00


Kaplin
20.06 od godz. 8:00 do 13:00


Goszczyn, ul. Bądkowska, ul. Armii Krajowej, ul. Warszawska
22.06 od godz. 8:00 do 13:00


Mogielnica, ul. Stegny
23.06 od godz. 8:00 do 13:00


Otaląż
28.06 od godz. 8:00 do 13:00


Otalążka, Mogielnica, ul. Rudna Droga
29.06 od godz. 8:00 do 13:00


Rudki
30.06 od godz. 8:00 do 13:00


Zaborówek, ul. Stołeczna 280
29.05 od godz. 9:00 do 13:00


Michałowice, ul. Wesoła 25A,25B,25C,25D,25E
31.05 od godz. 9:00 do 13:00


Michałowice, ul. Rumuńska od nr 25 do nr 29C, ul. Słoneczna 2, ul. Ogrodowa od nr 1 do nr 18
3.06 od godz. 8:30 do 14:30


Zaborówek, ul. Stołeczna 280
5.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat ciechanowski

Anielin, Jarochy, Belsk Mały, Odrzywołek, Wilczogóra, Grudzkowola, Kępina, Grójec, ul. Przeskok, ul. Józefa Piłsudskiego, ul. Graniczna, ul. Juliana Tuwima, ul. Kolejowa, ul. Krobowska, ul. Lewiczyńska, ul. Sienkiewicza, ul. Słowackiego, ul. Wiatraczna, ul. Zastacyjna
31.05 od godz. 9:00 do 13:00


Długołęka Wielka
31.05 od godz. 8:30 do 12:30


powiat białobrzeski

Daltrozów, Karolin
1.06 od godz. 8:00 do 11:00


Gołosze
7.06 od godz. 8:00 do 13:00


Falęcice
7.06 od godz. 8:00 do 11:00


Olszamy, Karolin
9.06 od godz. 8:00 do 11:00


Promna, ul. Wspólna, Promna-Kolonia
9.06 od godz. 11:00 do 14:00


Pacew
10.06 od godz. 8:00 do 11:00


Mała Wieś
15.06 od godz. 8:00 do 13:00


Mała Wieś
17.06 od godz. 8:00 do 13:00


Lisów
21.06 od godz. 8:00 do 13:00


Nowy Gózd, nr od 27 do 29 i od nr 10 do 13, Szkoła Podstawowa;
30.05 od godz. 9:00 do 12:00


Bukówno, Śliwiny;
31.05 od godz. 8:00 do 14:30


Kiedrzyn, Lasowice nr 48J;
1.06 od godz. 9:00 do 12:00


Kiedrzyn, Dawidów od nr 17 do 23;
2.06 od godz. 8:00 do 14:30


Kiedrzyn, Dawidów od nr 11 do 16;
3.06 od godz. 8:00 do 14:30


powiat garwoliński

Michałówka, Łychów
8.06 od godz. 8:00 do 11:00


Osuchów
27.06 od godz. 8:00 do 13:00


Żabieniec
31.05 od godz. 8:30 do 12:30


Sulbiny, ul. Urocza, ul. Grabowa, ul. Łąkowa
1.06 od godz. 8:00 do 16:00


Brzegi, od nr. 16 do 28 oraz 124
1.06 od godz. 8:30 do 12:30


Maciejowice
1.06 od godz. 11:00 do 14:00


Radom

Radom, ul. Ciemna nr 23;
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Radom, ul. Juliusza Słowackiego nr 99;
31.05 od godz. 8:00 do 14:00


Radom, ul. Jasna nr 20;
1.06 od godz. 8:00 do 14:00


Radom, ul. Jasna nr 24;
2.06 od godz. 8:00 do 14:30


Radom, ul. Jasna nr 26;
3.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat zwoleński

Jedlanka, od nr 20 do 37;
30.05 od godz. 8:00 do 14:30


Jedlanka, od nr 20 do 37;
1.06 od godz. 8:00 do 14:30


powiat szydłowiecki

Chałupki Łaziskie, Wymysłów, Soszyn;
3.06 od godz. 8:00 do 14:30


powiat ostrołęcki

Łyse, Łyse Grzęda numery od 149 do 159
27.05 od godz. 8:30 do 12:30


Lipianka, od 67 do 73
30.05 od godz. 8:15 do 11:30


Lipianka, 64, stadnina koni.
30.05 od godz. 11:15 do 14:15


Trzaski, od 13 do 28
31.05 od godz. 8:00 do 12:00


Susk Stary, od 12 do 15b oraz ZK 10zE6183, 10zE5641, 10zE5310
31.05 od godz. 8:00 do 12:00


Grabówek, od 37 do 52
1.06 od godz. 8:00 do 11:30


Olszewo-Borki, ul. Średnia numery nieparzyste od 5 do 23A, ul. Karola Szymanowskiego 2,4,5,6,7,8,10,11,13,14,15,19, ul. Józefa Chełmońskiego od 12 do 22 oraz numer 9, ul. Ksawerego Dunikowskiego od 9 do 25
1.06 od godz. 9:00 do 13:00


Grabówek, od 20 do 36.
1.06 od godz. 11:30 do 14:00


Rabędy, Zamość, ul. Kolonia 4
2.06 od godz. 8:00 do 14:00


Lipianka, od 44 do 58
2.06 od godz. 8:00 do 11:00


Lipianka, od 60 do 63, Cisk, 41 i 42
2.06 od godz. 11:00 do 14:30


Rzekuń, ul. Kawaleryjska, ul. Leśna, ul. Wiolinowa, ul. Rolna, ul. Pokoleniowa, ul. Krótka 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 9, ul. Bema od 2 do 50A, ul. Polna 4, 4A, 6, ul. Topolowa 4, 5, 6, 8, 9, ul. Ogrodowa 10, 12, 14, ul. Kolonia 9 do 17
3.06 od godz. 9:00 do 13:00


Suchcice
3.06 od godz. 9:00 do 11:00


powiat przasnyski

Duczymin, od 1 do 24, OSP, szkoła, kościół, sklep, dom nauczyciela
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat makowski

Napiórki Butne, Napiórki Kolonia
31.05 od godz. 12:00 do 16:00


Krzyżewo Borowe, od 17 do 20, złącza kablowe
1.06 od godz. 9:00 do 13:00


Przeradowo
1.06 od godz. 9:00 do 13:00


Maków Mazowiecki, ul. Ciechanowska, ul. Zagrodowa, ul. Rolna, ul. Wiejska, ul. Rzemieślnicza, ul. Macieja Rataja, ul. Wiosenna
2.06 od godz. 9:00 do 13:00


Krzyżewo Borowe, od 17 do 20, złącza kablowe
2.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat siedlecki

Kamianki Lackie, od nr 14 do nr 34, 54, 67, 69
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Stare Rzewuski, Kol. nr 50,52
30.05 od godz. 9:00 do 13:00


Grabianów, nr ZK 06z09627
31.05 od godz. 9:00 do 13:00


Wesoła, ul. Śnieżna 7
31.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat ostrowski

Trynosy
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Rogowo-Folwark, Gniazdowo, również hydrofornia, Kolonie., Stare Rogowo, Budziszki, Rogówek, Lubotyń-Kolonia, Lubotyń-Morgi, Lubotyń-Włóki, Stary Lubotyń, również hydrofornia ,SKR, ośrodek zdrowia.
30.05 od godz. 8:00 do 18:00


Podbiele, od 37 do 61.
30.05 od godz. 8:30 do 11:00


Ostrów Mazowiecka, ul. Władysława Broniewskiego, ul. Piaskowa, ul. Mikołaja Kopernika
31.05 od godz. 8:00 do 15:00


Stok
1.06 od godz. 9:00 do 13:00


Sulęcin Szlachecki, Kolonia.
2.06 od godz. 8:00 do 17:00


Ugniewo, kier. Jasienica.
2.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat wołomiński

Oble
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Kury, Balcery.
30.05 od godz. 9:00 do 13:00


Nadbiel, 1a działka 536
30.05 od godz. 8:30 do 13:30


Marki, ul. Pomorska 10, 10A, 10B
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Marki, ul. Ząbkowska od ulicy Fabrycznej do ulicy Zielenieckiej, ul. Zieleniecka od numeru 26A do ul. Ząbkowskiej, ul. Sadowa, ul. Słupecka, ul. Elizy Orzeszkowej 13, 15, 17, 19, 22, 26, ul. Warszawska 40
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Radzymin, ul. Generała Stanisława Maczka od numeru 62 do ulicy Żulińskiego, ul. Źródlana, ul. Zdrojowa, ul. Szafranowa
30.05 od godz. 9:00 do 13:00


Zielonka, ul. Leśna budynki PKP
2.06 od godz. 9:00 do 13:00


Wołomin, ul. Błońska od Lwowskiej do Nowej Wsi, ul. Białostocka, ul. Nowa Wieś od Błońskiej do Laskowej, ul. Lazurowa, ul. Wiosenna 1, 1a, 1b, ul. Ludowa 41, 43
2.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat sokołowski

Ceranów, nr 206-261, oraz szkoła., Lubiesza, 34.
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Stary Ratyniec, 79., Nowe Mursy, 56-77., Kuczaby, 41.
30.05 od godz. 8:00 do 12:00


Wierzbice Górne
30.05 od godz. 8:30 do 12:30


Sokołów Podlaski, ul. Księdza Bosco 13, 13A, 13B, 13C, 40.
31.05 od godz. 8:00 do 12:00


Karskie
1.06 od godz. 8:15 do 12:15


Karskie
1.06 od godz. 11:30 do 15:00


powiat wyszkowski

Wysychy
30.05 od godz. 8:00 do 11:00


Podborze
31.05 od godz. 8:00 do 17:00


Nowa Wieś
1.06 od godz. 8:00 do 12:00


Długosiodło, ul. Polna
3.06 od godz. 8:00 do 11:00


powiat żuromiński

Kąty
30.05 od godz. 9:00 do 13:00


Pieńki
31.05 od godz. 9:00 do 13:00


Grądy
3.06 od godz. 9:00 do 13:00


Ruda, ul. Ogrodowa, ul. Słoneczna, ul. Szkolna, ul. Parkowa, ul. Strażacka, ul. Spokojna, ul. Hrabiego Mariana Starzeńskiego, ul. Nadrzeczna, ul. Wspólna, ul. Leśna, ul. Krótka, ul. Zaciszna, ul. Sosnowa, Bykowizna, ul. Cicha od 1 od 12, ul. Wiosenna od 12 do 15, ul. Piastowska od 4 do 46, ul. Spacerowa 2a, 2b, 4, 8, 10, 12, 18, 36, 42, 44, Gamratka, od 25 do 32, Chrośla, ul. Mazowiecka 112, ul. Sosnowa od 1 do 7, 34, ul. Wspólna od 1 do 91, ul. Żwirowa od 1 do 6
27.05 od godz. 8:30 do 11:00


Dębówka, ul. Strażacka, Świerkowa, Miła, Błońska, Różana, Dzikiej Róży, Akacjowa, Szarotki, Orzechowa, Bieniewice, ul. Błońska, ul. Gimnazjalna, ul. Różana, ul. Purzyckiego, ul. Świerkowa, ul. Dzikiej Róży, ul. Świętego Jana, ul. Majowa, ul. Osiedlowa, ul. Akacjowa, ul. Miła, Bronisławów, od nr 4 do nr 20, Cegłów, 29a-30, Boża Wola, ul. Lipowa, ul. Sadowa
30.05 od godz. 8:30 do 14:30


powiat węgrowski

Grodzisk
2.06 od godz. 8:30 do 12:30


Żeleźniki, również Kolonie., Poszewka, Warchoły, Folwark.
3.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat nowodworski

Henrysin, Olszew, Radość, Kosów Lacki, ul. Graniczna, ul. Spokojna
3.06 od godz. 8:30 do 12:30


Łomna, 8, 10, 126, 128, 226, 228, 232, ul. Jana Kochanowskiego 3, 28, 31, 55, 82, 102, 109, 109A, 116, 123A, ul. K. K. Baczyńskiego 32, ul. Wierzbowa 9, Pieńków, 108, 108A, 108C, 118B
1.06 od godz. 9:00 do 13:00


Kazuń-Bielany, ul. Długa od nr 11 do 30
2.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat miński

Latowicz, ul. Kulaśnica 6, od 25 do 35 nieparzyste
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Mińsk Mazowiecki, ul. Spółdzielcza od 11 do 30, ul. Bolesława Limanowskiego od 1 do 9, ul. Romualda Traugutta 15
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Sulejówek, ul. Dworcowa od numeru 18 do numeru 36 i od numeru 33 do numeru 65
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Dębe Wielkie, ul. Polna od 82 do 182, ul. Armii Krajowej od 2 do 34 parzyste, ul. Kościelna od 12 do 119, ul. Sosnowa, ul. Urocza, ul. Adama Mickiewicza, ul. Baśniowa, ul. Batalionu "Parasol", ul. Wesoła, ul. Porannej Rosy, ul. Południowa, Wielgolas Duchnowski, od 3 do 5
27.05 od godz. 11:30 do 14:00


Sokolnik, 19,21 działka 35,36, Mrozy, ul. Długa 8
31.05 od godz. 8:30 do 12:30


Olesin, ul. Ekologiczna 9,10,13,19,23, ul. Długa 78
31.05 od godz. 9:00 do 13:00


Sulejówek, ul. Reymonta od Gdańskiej do Poniatowskiego, ul. Poniatowskiego od Reymonta do Kombatantów, ul. Akacjowa, ul. Lipowa
31.05 od godz. 9:00 do 13:00


Papiernia, od 27 do 30,66, Retków, od 60 do 65, działka 879
31.05 od godz. 10:00 do 14:00


Barcząca, ul. Jaśminowa, ul. Kwiatowa, ul. Mazowiecka 17,23,37, ul. Urocza, ul. Willowa, ul. Słoneczna, ul. Wspólna, ul. Zacisze, Budy Barcząckie, ul. Brzozowa 1, 3, 6, 8, 10, 13, 15, 17, 21, 23
2.06 od godz. 8:00 do 10:30


Dębowce, od 25 do 30 , działka 801,943
2.06 od godz. 8:00 do 11:30


Kazimierów, Mrowiska, Chobot, działki
2.06 od godz. 9:00 do 13:00


Dębowce, 32,33
2.06 od godz. 11:30 do 14:00


Żukówka, ul. Łąki od nr 1 do nr 7 i od nr 32A do nr 72
1.06 od godz. 8:30 do 14:00


Kałuszyn, ul. Wrzosowa, ul. Lipowa 1, 3, 11, 13, ul. Szkolna 45, 45A-C, 47, 47A-C, 49, 49A-D
30.05 od godz. 8:30 do 12:30


powiat pruszkowski

Brwinów, ul. Konspiracji od numeru 1 do 31, ul. Żukowska 1, 2, 3, 4, ul. Kampinoska, ul. Juliusza Słowackiego od numeru 30 i 35 do numeru 40 i 47 u, ul. Czubińska, ul. Kwiatowa 22A, ul. Adama Mickiewicza od nr 43 do nr 47, ul. Błońska, ul. Stefana Woydy 1, 2, 4, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego od 19 do 41, ul. Henryka Sienkiewicza od 33 do 42, ul. Fryderyka Chopina, ul. Jasna, ul. Klonowa, ul. Biskupicka 55
27.05 od godz. 8:30 do 14:30


Brwinów, ul. Kanonierów
27.05 od godz. 10:00 do 12:00


Piastów, ul. Powstańców Warszawy, ul. Józefa Hallera od nr 19 do nr 45 i od nr 20 do nr 38, ul. św. Stanisława Kostki od Al. Krakowskiej do Hallera
30.05 od godz. 8:00 do 14:00


Owczarnia, ul. Cykady 4
31.05 od godz. 9:00 do 14:00


Pruszków, ul. Jastrzębia, ul. Przytorowa, ul. Juliana Gomulińskiego + parking, ul. Ołowiana, ul. Stanisława Staszica 1A ( Boksy od 1 do 19)
2.06 od godz. 8:30 do 14:30


powiat warszawski zachodni

Klaudyn, ul. gen. Władysława Sikorskiego 120,123 C,123 F,128
30.05 od godz. 10:00 do 14:00


Podkampinos, od nr 30,31,32,32A,32B,33,33c, Kampinos, 75,75A,76
31.05 od godz. 8:30 do 13:00


Ożarów Mazowiecki, ul. Jacka Malczewskiego, ul. Jana Matejki 22
31.05 od godz. 9:00 do 13:00


Błonie, ul. Wierzbowa, ul. Krzywa, ul. Targowa, stacja paliw, garaże, ul. Sochaczewska od nr 25 do 33 oraz od nr 38 do 62 oraz bloki nr 9, 13, 17, 21
3.06 od godz. 8:30 do 14:30


Ożarów Mazowiecki, ul. Konotopska, ul. Poznańska Ożarów Bronisze od 91 do 149 i od 134 do 242, Ożarów Bronisze od poznańskiej do nr 10
5.06 od godz. 8:00 do 10:00


Ożarów Mazowiecki, Ożarów Bronisze poznańska od 91 do 149 i od 134 do 242, ul. Strzykulska od Poznańskiej do nr 10, ul. Konotopska
5.06 od godz. 18:00 do 20:00


powiat sochaczewski

Piaski Królewskie, Nowiny, Secymin Polski, Piaski Duchowne, Nowy Secymin, Nowe Polesie, Secyminek, Ośniki, Gorzewnica, Krubiczew, Stare Polesie
31.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat legionowski

Zegrze, ul. Radziwiłłowska 1A, garaże na rogu Radziwiłłowska/Juzistek
30.05 od godz. 9:00 do 13:00


Skierdy, ul. Pawia
31.05 od godz. 9:00 do 13:00


Serock, ul. Jaśminowa, ul. Ogrodowa 27, 28, 30, 31, 33, 33A, 37
31.05 od godz. 9:00 do 13:00


Jadwisin, ul. Jerzego Szaniawskiego 19, 25, 27, 29, 31, 31A, 33, 33B, 35 40, 40A, 42, 44, 45, 46, 48, ul. Konwaliowa 2A, 3, 5, 6, ul. Jaśminowa, ul. Wrzosowa, ul. Wiśniowa, ul. Okrężna, ul. Dojazdowa, ul. Szkolna 2, 4, 5, 6, 6B, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 40, 40A, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 53, 55, 57, 59, 61D, 68, 71A, 72, ul. Książęca, ul. Akacjowa, ul. Malinowa, ul. Azaliowa
3.06 od godz. 8:00 do 14:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

miejsce #2

DUKA

BIRD HACZYK PTAK 11,5X10X9,5 CM BIAŁY

39,99 zł12,90 zł-68%
miejsce #3

DUKA

BIRD HACZYK PTAK 11,5X10X9,5 CM SZARY

39,99 zł12,90 zł-68%
miejsce #19

DUKA

ARTDECO KIELISZEK 7,6 x7,0x22,0CM

29,99 zł19,90 zł-34%
Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Rosja niszczy ukraiński przemysł

Wideo

Materiał oryginalny: Gdzie nie będzie prądu w mazowieckim 26.05? Sprawdź planowane wyłączenia prądu oraz awarie - Polska Times

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Echo Dnia Radomskie
Dodaj ogłoszenie